Екологічний гурток


ekologiaРобота «Екологічного» гуртка
В навчальному закладі діє гурток «Екологічний». Керівник гуртка Нижник С. В. В роботі гуртка приймає участь 15 студентів навчального закладу. Представники 5-х академічних груп «Відділення «Сестринська справа», «Лікувальна справа» та «Фармація», а саме 111група – 3 студентів, 112 група – 3 студентів, 113 група – 3 студентів, 114 група – 3 студентів, 115 група – 3 студентів. Старостою гуртка було обрано Юрченко Олену – студентку 113 академічної групи.
Тематику гуртка складають різноманітні питання,  пов’язані з екологією, а саме:
1. Ознайомлення студентів з основними віхами розвитку екології як науки.
2. Формування екологічно-стабільного суспільства.
3. Міжнародні екологічні організації(природоохоронні організації), принципи та засади їх функціонування.
4. Екологічні та природоохоронні організації в україні.
5. Екологічні ситуації в Херсонській області, Бериславщини. Студенти нанесли на карту найбільш забруднені регіони України та Херсонщини.
6. Екологічні проблеми(забруднення) річки Дніпро, в її нижній течі. Питання екологічної ситуації в районі Каховського водосховища, наслідки дії цього об’єкта. Заняття в гуртку були розділенні на дві частини, збір матеріалу, а також обмін інформацією, і ознайомлення з нею членів гуртка.

Членами гуртка був зібраний цікаeko1вий та змістовий матеріал, який   складається з тематики роботи гуртка. Особливо цікавий   матеріал був зібраний студенткою 111 групи – Базяк  Олександрою, який стосується екологічної ситуації м.Нова каховка та Каховського водосховища. Всі члени гуртка активно долучились до роботи по дослідженню екологічної ситуації в Україні та Херсонської області. В результаті був зібраний цікавий та змістовий матеріал, який в подальшому буде систематизуватись і використовуватись на заняттях з біології , просвітницькій роботі з учнями шкіл та населення Бериславського району

У 2011-2012 навчальному році

продовжує працювати гурток «Екологічний»

Керівник гуртка Нижник С.В.

У роботі гуртка приймають участь 10 студентів навчального закладу. Представники 6-х академічних груп «Відділення «Сестринська справа», «Лікувальна справа» та «Фармація», а саме 111  група – 2 студентів, 112 – 2 студентів, 113група – 1 студент, 114 група – 2 студентів, 115 група – 1 студент, 116 група – 2 студентів.

Старостою гуртка було обрано Ковальчук Ганну – студентку 111 академічної групи відділення «Сестринська справа».

Заняття гуртка були розпочаті 17.10.2011 й проводились в I та IV вівторки кожного місяця з 15-00 до 16-00 години.

Перше заняття було ознайомче, на якому розглядались організаційні питання роботи гуртка, а саме:

1. Вибори старости гуртка.

2. Визначення днів та годин роботи гуртка.

3. Визначення тематики та основних питань роботи гуртка.

4. Визначення основних напрямів в роботі гуртка, та інші організаційні питання.

На протязі роботи гуртка в першому семестрі 2011-2012 навчального  року були розглянуті слідуючі питання:

1. Екологія як наука, становлення екології . Видатні вченні-екологи. Роль екології в сучасному суспільстві (2 год.).

2. Формування екологічно-стабільного суспільства. Принципи та механізми. Поняття екологічна криза, причина та наслідки кризи, шляхи виходу з екологічної кризи (2 год.).

3. Міжнародні екологічні(природоохоронні)  організації. Принципи та засади роботи, механізм дії, значення в сучасному світі. Екологічні природоохоронні організації в Україні(4 год.).

4. Екологічна карта України. Принципи створення, умовні позначення. Вивчення екологічної ситуації в Україні на основі екологічної карти. Виявлення та позначення на карті найбільш екологічно забруднених регіонів України.

Заняття в гуртку були розділенні на дві частини. Перший етап заключався в накопиченні інформації, а другий – в аналізі цієї інформації.

Членами гуртка було зібрано цікаву інформацію стосовно екологічної ситуації в Кримській АР(Сеньков О.), а також стосовно екологічної карти України.

У роботі гуртка були використані матеріали Обласного Центру туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді (електронний посібник). Екологія України(навчальна програма з елементами гри), а також організований перегляд фільму про біосферний заповідник Асканія - Нова.

На даний момент 4 гостей на сайті
Статистика

info

foot1

foot2

foot3

Наша адреса:
74300, м. Берислав,Херсонська область, вул.1 Травня, 173
тел./факс: 8(05546) 7-48-80; 7-57-06–приймальна; 7-54-69; 7-53-77–черговий

Яндекс цитирования Украинский портАл МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Рейтинг@Mail.ru