Гурткова робота

Знання однієї мови дозволяє увійти в коридор життя,

знання двох мов –відкриває вам усі двері у цьому коридорі.

Франк Сміт

Знання іноземних мов  – це ключ до успіху в сучасному світі, де спілкування іноземними мовами та  обробка величезних обсягів інформації набуває все більшого значення. Інтерес до вивчення мов  традиційно великий, бо перефразовуючи відомий вислів, можна сміливо сказати, що той, хто володіє  мовами, володіє світом.

Загалом людина, яка володіє мовами,  – різнобічно розвинута особистість. Зовсім недавно вчені з Лондонського університету шляхом проведення великого статистичного та наукового дослідження прийшли до висновку, що люди, які вчать іноземні мови, мають більш гнучке  і оригінальне мислення. Цей висновок базується на тому, що вчені науковим шляхом підтвердили  прямий зв'язок між активністю сірої речовини і знанням кількох мов.

У світі існує безліч країн, а мов, якими говорять їх мешканці, ще більше. І в даному випадку мова йде не про сотні-дві, а про кілька тисяч. Як же населенню Землі зрозуміти один одного? А ось для  цієї мети служать міжнародні мови, які й дозволяють всім нам спілкуватися один з одним, незалежно від національності та місця проживання. Однією з них і є англійська мова. Більше того, англійська є мовою міжнаціонального спілкування для всього людства.

Знання англійської мови, в нинішній час, грає все більш важливу роль у пристосуванні кожної людини до сучасних світових умов і дає просто величезні переваги майже у всіх сферах життя тим людям, які її вивчили як іноземну. Переоцінити значення англійської мови, без усякого сумніву, дуже складно.

Детальніше...

Історичний гурток

Вивчення історії є одним із найважливіших чинників формування національної свідомості студентів. "Без знання минулого неможливе точне поняття про сучасне", - справедливо наголошував видатний український історик М.С.Грушевський.

З 2011 року в коледжі працює історичний гурток «Знаємо більше!». Його учасниками є допитливі, енергійні, працьовиті, люблячі історію, готові поповнювати та проявляти свої знання студенти. У 2014-2015 навчальному році ядро гуртка складають студенти 115 академічної групи відділення «Сестринська справа. Фармація», найактивнішими з яких є Комаринець Яна, Савенко Валерія, Зичкова Євгенія.

Детальніше...

Лінгво – країнознавчий гурток з англійської мови «Meredian»

Керівник гуртка – викладач англійської мови І кваліфікаційної категорії

Запорожець Олена Миколаївна

Староста гуртка – студентка 115 групи Комаринець Яна
Детальніше...

Гурток з української мови

«Сузір’я»

Основною метою і завданням гуртка є:

- залучення студентів до практичної та творчої діяльності;

- навчання нормам та стилю роботи у творчому колективі;

- прищеплення культури ведення дискусій, а відтак – інтелігентності поведінки загалом;

- стимулювання творчого самовдосконалення студентів;

- виявлення та розвиток обдарованих студентів;

- підвищення інтересу до поглибленого вивчення української мови, прищеплювати навички дослідницької роботи;

- активізація всіх форм роботи;

- виявлення поширення й упровадження в навчально-виховний процес сучасних прийомів і методів навчання;

-  стимулювання студентської молоді до написання власних творів.

Детальніше...

Правовий гурток «Феміда»

У першій статті  Конституції України зазначено , що Україна – суверенна й незалежна , демократична , соціальна , правова держава,що зобов’язує кожного громадянина нашої держави володіти високою правовою культурою. Правова культура охоплює правові цінності, визначає рівень демократії та законності, регулює суспільні відносини. Крім того, правова культура є невід'ємним елементом механізму реалізації конституційних прав громадян нарівні з нормами, які закріплюють ці права, їх гарантіями, юридичними обов'язками та правосвідомістю.

Актуальність проблеми визначається гострою необхідністю всебічного розвитку громадянської правосвідомості, задоволенням потреби у правовій інформації, заохоченням громадськості до участі в будівництві демократичної, соціальної держави.

Ще у II ст. н. е. римський юрист Гай визначав, що закон — це те, що народ повелів і постановив.

Виняткове значення в історії становлення та розвитку правових систем світу має право Стародавнього Риму. У свою класичну епоху воно сягнуло апогею, ставши найдосконалішою, найуніверсальнішою для античності системою права. Тут набуло завершеного формулювання чимало основоположних принципів, які використовуються і зараз.

Детальніше...

Екологічний гурток

Керівник Нижник Сергій Васильович

Основні напрямки роботи гуртка:

1. Ознайомлення з основними напрямками розвитку екології як науки, з засадами діяльності відомих природоохоронних організацій світу.

2. Аналіз екологічної карти України та створення відповідної карти Херсонської області.

3. Моніторинг екологічної ситуації в Бериславському районі та в місті Берислав.

4. Аналіз причин забруднення р. Дніпро в районі міста Берислав та Каховської ГЕС.

5.Дослідження стану води на вміст хімічних речовин  в Каховському водосховищі.

6. Вдосконалення екологічно-просвітницької роботи з питань охорони водний ресурсів серед місцевого населення, студентів коледжу та учнів шкіл, шляхом проведення лекцій, презентацій та семінарів.

Детальніше...

Форум


Ми в Facebook


Наш канал в Youtube


На даний момент 49 гостей на сайті

foot1

foot2

foot3

Наша адреса:
74300, м. Берислав,Херсонська область, вул.1 Травня, 173
тел./факс: 8(05546) 7-48-80; 7-57-06–приймальна; 7-54-69; 7-53-77–черговий, e-mail: medicbhs@ukr.net