Лікувальна справа

Відділення «ЛІКУВАЛЬНА СПРАВА»

Спеціальність 223 Медсестринство

Спеціалізація Лікувальна справа

Термін навчання:

  • на основі базової загальної середньої освіти (9 класів) - 4 роки;
  • на основі повної загальної середньої освіти (11 класів) – 3 роки.

Ліцензійний обсяг: 75 осіб

(50 – державне замовлення, 25 – контрактна форма навчання).

Очолює відділення Галина Геннадіївна Аркушенко - спеціаліст ІІ кваліфікаційної категорії, викладач дисциплін: "Технологія ліків", "Основи медичного та фармацевтичного товарознавства", "Організація та економіка фармації", "Техніка лабораторних робіт".

Моя професія - фельдшер

Найпопулярнішою серед абітурієнтів є професія фельдшера. Фельдшер (нім. Feldscher від Feldscherer) спочатку перекладалось як польовий цирульник, хірург. Це медичний працівник із спеціальною освітою, який має право самостійно надавати першу медичну та долікарську допомогу на фельдшерсько-акушерському пункті (ФАПі); помічник лікаря в лікувально-профілактичних та санітарно-протиепідемічних установах. Освітня та професійна підготовка в коледжі дає можливість випускникові в умовах гострої конкуренції влаштуватись на роботу у здоровпункт будь-якого підприємства, на морські та річкові судна, у лікувальні заклади, працювати фельдшером станції (відділення) швидкої та невідкладної медичної допомоги, очолювати ФАП на селі.

Професія має спеціальності

Фельдшер працює переважно в установах служби швидкої допомоги, виїжджає на виклики для надання першої допомоги хворому. За даними огляду ставить попередній діагноз. У разі потреби викликає лікаря або бригаду фахівців. Здійснює транспортування хворих при госпіталізації. Виконує медичні маніпуляції, внутрішньовенні ін'єкції, перев'язки тощо.

Фельдшер військовий веде прийом і медичний огляд, а також лікування у військових частинах, на кораблях за відсутності лікаря або під його наглядом.

Фельдшер психоневрологічних установ працює там, де відсутній лікар-психіатр, скеровує виявлених або тих, хто звернувся за допомогою в стаціонар і спостерігає за ними після виписки.

Фельдшер-акушер приймає пологи, проводить патронаж вагітних жінок і грудних дітей, вживає заходи щодо запобігання жіночої й дитячої смертності.

На сьогоднішній день на відділенні “Лікувальна справа” навчається 242 студента. Колектив відділення постійно працює над удосконаленням рівня практичної підготовки спеціалістів, в постійному творчому пошуку, аби перетворити вчорашнього випускника школи на висококваліфікованого фахівця, здатного успішно працювати в сучасних умовах.У процесі підготовки студентів запроваджуються новітні технології навчання: мультимедійні системи, підручники на електронних носіях; Internet-технології, активні форми навчання, основними з яких є тести, ділові ігри, відеофільми та створення практичних ситуацій з розподілом відповідних ролей між студентами.

З метою підвищення якості успішності студентів проводиться наступна робота: використання передових інноваційних технологій навчання; створення належних умов для співпраці навчального закладу з лікувально-профілактичними закладами міста та області; розвиток творчої науково-дослідницької роботи викладачів та студентів; участь у конференціях та конкурсах.

Освіта, отримана в коледжі, - гарант високого професіоналізму. Підготовка наших випускників відповідає найсучаснішим світовим стандартам медичної освіти, про що свідчать відгуки головних лікарів та пацієнтів медичних установ Херсонської області.

Навчання на відділенні «Лікувальна справа»  - відмінний варіант для тих, хто вже не хоче вчитися в школі і мріє про отримання спеціальності і працевлаштуванні в максимально швидкі терміни.

з/п

Номер академічної групи

П.І.П. старости

Кількість студентів в групі

П.І.П куратора1

113

Ричковська Анна Вікторівна

25

Драган Людмила Іванівна

2

114

Козаченко Анастасія Сергіївна

25

Мозгова Олена Миколаївна

3

212

Моргун Юлія Вадимівна

22

Омельяненко Дмитро Сергійович

4

123

Позігун Тетяна Володимирівна

25

Клікушина Яна Анатоліївна

5

124

Макуріна Анжеліка Олександрівна

25

Бай Ірина Олександрівна

6

222

Гусаров Анатолій

24

Рахмакова Наталія Олександрівна

7

133

Ковальчук Ольга Андріївна

25

Бєлєй Тетяна Ярославівна

8

134

Бумбу Кароліна Василівна

24

Піскунова Валентина Василівна

9

232

Прокіпець Павло Юрійович

23

Бриж Марина Іванівна

10

143

Шевцова Руслана Юріївна

24

Дідик Валентина Вікторівна

11

144

Кисельова Олександра Олегівна

25

Дідик Олександр Орестович

Форум


Ми в Facebook


Наш канал в Youtube


На даний момент 14 гостей на сайті

foot1

foot2

foot3

Наша адреса:
74300, м. Берислав,Херсонська область, вул.1 Травня, 173
тел./факс: 8(05546) 7-48-80; 7-57-06–приймальна; 7-54-69; 7-53-77–черговий, e-mail: medicbhs@ukr.net