Циклова комісія відділення післядипломної освіти

Циклова комісія відділення післядипломної освіти здійснює роботу за напрямками:
- спеціалізація – набуття особою здатності виконувати окремі завдання та обов’язки;
-
розширення профілю (підвищення кваліфікації, удосконалення);
- довузівська підготовка.

Підвищення кваліфікації та спеціалізації молодших медичних та фармацевтичних спеціалістів проводилося за різними формами на 24-х циклах підвищення кваліфікації та на 1 циклу спеціалізації( «Лікувальний масаж»).

Заняття зі слухачами відділення післядипломної освіти проводяться провідними фахівцями на базі найбільш оснащених лікувально-профілактичних установ міста та області. Протягом навчального року курсове підвищення кваліфікації пройшли 274 чоловіка.
Профорієнтаційна робота є невід’ємною частиною навчально-виховного процесу Бериславського медичного училища. Профорієнтаційна робота включає в себе:

 • Інформаційну агітацію (було створено і надруковано 1000 буклетів для абітурієнтів 2010 н.р, де надається вичерпна інформація про навчальний заклад, умови вступу та прийом документів до нього;
 • При Бериславському медичному училищі випускається газета «Студентський вісник», що також містить постійно діючу колонку про навчальний заклад;
 • Створений відеофільм і слайдові презентація під назвою «Бериславське медичне училище запрошує»;
 • Відвідано агіт-бригадами 13 районних центрів Херсонської області, 18 сіл Бериславського району. Загалом відвідано 60 сіл та містечок.
 • На місцевий телеканал «Скіфія» періодично надається інформація про умови вступу до навчального закладу;
 • У районній газеті «Маяк» неодноразово розміщені статті про навчальний заклад і оголошення про перелік спеціальностей і умови вступу.
 • Профорієнтаційна група взяла участь разом із центром зайнятості у заході «Крок у майбутнє» (була представлена експозиція поробок студентів на медичну тематику та слайдові презентація);
 • У співпраці з районним відділом у справах сім’ї та молоді була проведена зустріч з випускниками шкіл;
 • При навчальному закладі діє електронне табло, де подана інформація про умови вступу до навчального закладу;
 • За наслідками виїзних бригад діяли підготовчі курси до вступу у вищі навчальні заклади:

Підготовчі курси розпочинають свою роботу з 31 жовтня кожного року і закінчуються в травні. На підготовчих курсах навчалися 87 чоловік, що порівняно на 33 чол. більше, ніж в минулому році (9 кл – 59; 11 кл – 28 чол.)
У зв’язку з великою кількістю бажаючих дев’ятикласників, групу поділено на два класи - 9 "А" і 9 "Б", 11 клас. Заняття проводять висококваліфіковані викладачі по суботам з української мови це - Груша Любов Василівна, Гудим Оксана Олексіївна, з біології - Чепурна Наталія Миколаївна, Матвієнко Людмила Олександрівна.
Основна функція курсів: це підготовка абітурієнтів до вступу як до нашого закладу так і в інші вузи. Тому, ми маємо надію, що даний контингент складе порівнянно високу конкурентноспроможність на вступних екзаменах. до нашого закладу.
Бериславське медичне училище не тільки поповнює районі лікарні Херсонської області медичними спеціалістами, але і дбає про відповідність їх знань сучасним умовам. Вже два роки поспіль наш навчальний заклад є базою для навчання студентів Запорізького приватного класичного університету за напрямком фахівець фізичної реабілітації. На сьогодні студентами є 108 чоловік, що безперечно додає авторитету навчальному закладу.

Перспективи розвитку:

 • відкриття нових циклів спеціалізації та удосконалення , відповідно до заявок лікувально-профілактичних установ області за 15 новими напрямками;
 • підвищувати кваліфікацію медичних працівників відомчих установ, закладів освіти та приватних установ, які мають в своєму штаті молодших медичних працівників (санаторії, профілакторії, будинки відпочинку);
 • здійснити нову хвилю профорієнтаційної роботи з випускниками району та області.
 • впровадження інноваційних технологій навчання;
 • проведення конференції для слухачів курсів підвищення кваліфікації з циклу «Медсестри шкіл, училищ, інтернатів».
Форум


Ми в Facebook


TwitterНаш канал в Youtube


На даний момент 30 гостей на сайті
Статистика

info

foot1

foot2

foot3

Наша адреса:
74300, м. Берислав,Херсонська область, вул.1 Травня, 173
тел./факс: 8(05546) 7-48-80; 7-57-06–приймальна; 7-54-69; 7-53-77–черговий, e-mail: medicbhs@ukr.net

Яндекс цитирования Украинский портАл МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Рейтинг@Mail.ru