ШАНОВНЕ СТУДЕНСТВО!

На початку жовтня вісім випускників Бериславського медичного коледжу стали студентами Гуманітарно-економічної академії в м.Лодзь (Республіка Польща).

Тепер вони зможуть отримати європейський диплом бакалавра-медика не за три роки, а всього лише за півтора. Навчаються студенти  в суботу і неділю з перервою в тиждень, тож графік занять  дозволяє їм не лише отримувати повноцінні знання, але і працювати.

При Гуманітарно-економічній академії в Лодзі діє бюро кар'єр  - це сучасне діагностично-консалтингове відділення, утворене для студентів і випускників Академії. Воно допомагає робити перші кроки на ринку праці, підтримує їх у виборі професійної стежки і формуванні напрямків кар'єрного росту.  Встановлює контакти роботодавця і студента.

Вартість 10-ти місяців навчання - 1000 доларів, але українським студентам можна оплачувати його не по семестрах, а щомісячно, що значно простіше.


Тим, хто отримав диплом фельдшера, доведеться вчитися три роки по п'ять днів в тиждень. Причина в тому, що в списку спеціальностей Євросоюзу немає спеціальності «фельдшер», а тільки медсестра зі спеціалізацією. Але за бажанням підробляти вони теж зможуть.

Міністерство охорони здоров'я України з майбутнього року планує перейти на євростандарти, і записи " фельдшер" в дипломах майбутніх випускників більше не буде.

Проблем із візою у студентів немає, тому що Гуманітарно-економічна академія в Лодзі надає для консульства офіційну довідку про їх зарахування, після чого вони отримують річну студентську візу, яка дає можливість вчитися і працювати. Офіційна співпраця з польськими внз дозволяє претендентам євродипломів  значно заощадити на перекладах необхідних документів і на підтвердженні українських дипломів. Останнє обов'язково, оскільки приймаюча сторона повинна переконатися, що документ про освіту не куплений де-небудь в підземному переході. А підтвердити їх має право тільки наше Міністерство освіти і науки.

Щодо майбутньої роботи, то жорсткої прив'язки до працевлаштування в Польщі немає. Студентам можуть підшукати роботу і в інших країнах ЄС, але варто пам'ятати, що і там буде потрібне хороше знання мови.

Якщо вас цікавить навчання в Польщі, звертайтеся за адресою:  Херсонська область,  місто Нова Каховка, проспект Перемоги, 7-А. оф. 215. Контактний телефон (050) 396-00-90. E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду


Форум


Ми в Facebook


Наш канал в Youtube


На даний момент 26 гостей на сайті

foot1

foot2

foot3

Наша адреса:
74300, м. Берислав,Херсонська область, вул.1 Травня, 173
тел./факс: 8(05546) 7-48-80; 7-57-06–приймальна; 7-54-69; 7-53-77–черговий, e-mail: medicbhs@ukr.net