Шановні студенти!

Запрошуємо вас ознайомитися з пропозицією навчання в Гуманітарно-економічній академії в місті Лодзь(Республіка Польща), яка пропонує студентам 23 напрямки I ступеня (бакалавріат) і 7 напрямків II ступеня (магістратура), а також післядипломне навчання, можливість навчання англійською мовою. З 2007 року Академія має дозвіл на підготовку докторантів в області гуманітарних наук. Академія гуманітарних наук і економіки  –  це вищий навчальний заклад креативних і сучасних технологій. Освіту можна отримати за всіма напрямками на стаціонарній та заочній формах  з використанням платформи дистанційного навчання.


Спеціально для іноземних студентів реалізується краща в Польщі програма підвищення кваліфікації медичних працівників, а також курси польської мови.

Відмінною рисою Академії є індивідуальний підхід до кожного студента, а також розвиток творчого потенціалу. Гуманітарно-економічна академія в Лодзі реалізує процес підготовки нових програм навчання відповідно до вимог європейських освітніх стандартів. Студенти можуть скористатися програмою стажування і практик як в Польщі, так і за кордоном (програма Еразмус+).

Студенти, які мають Карту Поляка, можуть отримувати стипендію на рівних правах з громадянами Польщі (до 1740 злотих в місяць).

Академія розміщена в центрі міста Лодзь – індустріальному серці країни. Лодзь – це місто бізнесу та інвестицій. Місто притягує молодь, яка хоче реалізувати свої можливості та ідеї, а його унікальна атмосфера допомагає розкритися творчому потенціалу.

http://www.ahe.lodz.pl/ru

Форум


Ми в Facebook


Наш канал в Youtube


На даний момент 29 гостей на сайті

foot1

foot2

foot3

Наша адреса:
74300, м. Берислав,Херсонська область, вул.1 Травня, 173
тел./факс: 8(05546) 7-48-80; 7-57-06–приймальна; 7-54-69; 7-53-77–черговий, e-mail: medicbhs@ukr.net