РОБОЧИЙ ВІЗИТ ДО ЛОДЗІ ТА ЛЮБЛІНА

З 2 по 8 червня 2014 року, в рамках завчасно запланованих робочих поїздок до братньої Польщі, відбувся черговий робочий візит викладачів нашого навчального закладу до польських медичних установ та навчальних закладів.

З 2 по 4 червня викладачі коледжу, кандидат медичних наук, викладач Бугаєвський Костянтин Анатолійович та голова циклової комісії з догляду за хворими та медичної маніпуляційної техніки Бериславського медичного коледжу Бугаєвська Наталія Анатоліївна, відвідали фундацію «KARDIORYTM» в місті Лодзь, яку очолює доктор Міхал Худзік, один з провідних кардіохірургів Лодзинського Воєводського Шпиталю (Центр кардіохірургії та електрокардіології), викладач кафедри кардіохірургії Лодзинського медичного університету.

Це запрошення відвідати Фундацію та Центр кардіохірургії наші викладачі отримали після 2 місяців листування та проведення великої попередньої роботи. Фундація «KARDIORYTM» виявила бажання до проведення низки доброчинних акцій, зокрема вони запропонували громадянам України безкоштовне обстеження та лікування на базі Лодзинського центру кардіохірургії та електрокардіології. Вони готові проводити для найбідніших верств населення нашої країни безкоштовні надскладні операції по встановленню стентів, штучних водіїв серцевого ритму, штучних серцевих клапанів тощо.

Також польські колеги погодилися прийняти на робочі місця для стажування та підвищення професійної майстерності 14 провідних лікарів-кардіологів, більшість з яких є оперуючими кардіохірургами Херсонського обласного кардіодіспансеру. Їх двотижневе перебування в Лодзинському центрі кардіохірургії та електрокардіології буде повністю профінансовано фундацією «KARDIORYTM», тобто для наших лікарів-кардіологів з Херсонщини проживання, харчування та перебування в сучасній клініці буде 100 % безоплатним.  І все це є результатом переговорів між Фундацією «KARDIORYTM», Лодзь Польща, та україно-польською громадською організацією «Polonia Medyczna», Херсон  Україна, яку очолює  Бугаєвський К.А.

3 червня між цими двома організаціями відбулося підписання угоди про тривалу співпрацю, яка передбачає низку положень, які зокрема містять пункти про проведення та участь українських та польських викладачів, лікарів, студентів в науково-практичних конференціях, стажуваннях, в проведенні клінічних досліджень, виступах в науково-практичних фахових виданнях обох країн тощо.

Наша делегація з великою зацікавленістю відвідала Лодзинський центр кардіохірургії та електрокардіології, а також кафедру кардіохірургії Лодзинського медичного університету. Нам показали сучасні лекційні зали та кабінети для практичних занять студентів, палати для кардіологічних хворих та великі операційні зали, оснащені надсучасним обладнанням. Цей Центр кардіохірургії є найбільшим у Європі, його кабінети, палати та операційні розміщенні в суперсучасній 24-х поверховій будівлі.

Завдяки підписаній двосторонній Угоді про співпрацю, вже в липні – вересні 2014 року перші пацієнти та лікарі-кардіологи зможуть відвідати Польщу для лікування та підвищення фахової майстерності.

Після відвідування Лодзі наша делегація переїхала за 360 кілометрів до гостинного Любліна, всесвітньо знаного міста університетів та студентів. Там наші викладачі з 5 по 7 червня взяли участь у проведенні міжнародної науково-практичної конференції під назвою «Сучасні медичні технології та доступ пацієнтів до надання медичних послуг».

Бугаєвський К.А. представив учасникам конференції, яких було близько 200, свій доклад, виконаний у формі мультимедійного виступу-презентації польською мовою. Тема виступу: «Комерціалізація медицини та доступ пацієнтів до надання медичних послуг. Український доступ». У цій доповіді були використані аналітично-статистичні данні МОЗ України, Держкомстату та інформація, що офіційно була наведена в фахових періодичних виданнях та офіційних звітах представників та керівників різних гілок влади нашої держави. Цей виступ викликав велику зацікавленість у багатьох учасників конференції та її гостей, відбулася жвава дискусія, в якій з української сторони взяли участь Бугаєвська Н.А. та Бугаєвський К.А. Всі учасники конференції побажали Україні миру, злагоди, процвітання та висловили свою цілковиту підтримку нашій державі на її шляху в розбудові незалежності!

Після завершення конференції наша делегація з дводенним візитом відвідала місто Пулав, воєводство Любельське, Польща. Там відбулася цікава зустріч з представниками Товариства «Приятелів Пулав», більшість з яких є медичними працівниками, що працюють в різних лікувальних заклад чи в медичній фірмі «Ultrason», яка виготовляє сучасне діагностичне обладнання для УЗД та ультра-сонографії.

Була проведена цікава екскурсія по виробничих підрозділах фірми та продемонстровані зразки обладнання від портативних і переносних до великих апаратів для діагностичних кабінетів та операційних блоків.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ - ПЕРЕГЛЯНУТИ

К.А.Бугаєвський, кандидат медичних наук, викладач Бериславського медичного коледжу

Форум


Ми в Facebook


TwitterНаш канал в Youtube


На даний момент 75 гостей на сайті
Статистика

info

foot1

foot2

foot3

Наша адреса:
74300, м. Берислав,Херсонська область, вул.1 Травня, 173
тел./факс: 8(05546) 7-48-80; 7-57-06–приймальна; 7-54-69; 7-53-77–черговий, e-mail: medicbhs@ukr.net

Яндекс цитирования