УЧАСТЬ У НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ

УЧАСТЬ У НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ ТА ВІДВІДУВАННЯ НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ В ОПОЛІ

З 2 по 6 квітня 2014 року в  Державній медичній вищій професійній Школі в місті Ополє, воєводства Опольське, Польща, відбувся офіційний робочий візит представників комунального закладу “Бериславський медичний коледж” Херсонської обласної ради.

Під час візиту до польського медичного навчального закладу представниками нашого навчального закладу було відвідано бібліотеку, яка містить близько 50 тисяч примірників підручників та різних навчальних посібників, 5 читальних залів, оснащених сучасною електронною інформаційною базою, де працює загальнодоступна віртуальна бібліотека. Читальні зали та приміщення бібліотеки здатні одночасно приймати до 1,5 тисячі відвідувачів.

 

Також українські викладачі відвідали Інститут Медсестринства, де на І-ІІІ курсах бакалаврату начаються 150 студентів з різних регіонів Польщі.  Навчальні класи для практичних занять оснащені найсучаснішими фантомами, муляжами, обладнанням та всіма необхідними навчальними матеріалами, відтворюючи реальність роботи медичної сестри в відділенні лікарні.

Нам показали всі етапи проведення практично заняття з виконанням студентами різних видів ін’єкцій. Вражає обладнання, що використовується під час проведення занять, наявність всіх необхідних засобів та матеріалів. Студенти демонструють достатньо високий рівень знань та практичних вмінь. Наші представники відвідали також Інститут акушерства, де готують протягом 3 років майбутніх акушерок, які по завершенню навчання отримують диплом бакалавра.Заняття проводяться як в спеціально обладнаних практичних класах, так і на базі пологового відділення Університетської клініки та Опольського воєводського шпиталю.Усі практичні аудиторії оснащені всіма необхідними засобами та надсучасним обладнанням для реального відтворення процесу прийому пологів та догляду за вагітною та породіллею.

Директор Інституту Акушерства та викладачі люб’язно показали нам всі класи, тренажерну залу, сучасні фантоми для імітації пологів та надання допомоги роділлям та породіллям.Також нас ознайомили з історією розвитку акушерства в Опольському краю.

В навчальному закладі, який має давню історію, ретельно зберігають та шанують пам’ять про своїх попередників. 3 та 4 квітня в залі-амфітеатрі PMWSZ в Ополє відбулася І Міжнародна науково-практична конференція проведена під патронатом воєводи Опольського та фундації “Puls Uczelni” на тему:   “Як писати науково-дослідні праці та як їх друкувати”.

У роботі цієї конференції взяло участь понад 350 делегатів, більш ніж з 10 країн світу. Представники України перебували в навчальному закладі та на конференціях, що тут проводяться, вперше. Присутність представників навчального закладу з України, в знак солідарності та підтримки нашої країни були відмічені вітальною промовою пана ректора PMWSZ Томаша Галького та встановленням в залі конференції державного прапора України.  Викладачі-науковці комунального закладу “Бериславський медичний коледж” к.м.н. Бугаєвський Костянтин Анатолійович та голова циклової комісії “Сестринська справа та догляд за хворими” Бугаєвська Наталія Анатоліївна виступили на конференції з доповіддю “Особливості проведення науково-дослідної роботи студентами та викладачами Бериславського медичного коледжу”.

Особливо тісно українська делегація спілкувалася під час проведення конференції з науковцями з Білорусії, які також виступили зі своїми доповідями на цій конференції.До складу білоруської делегації входили 2 представника Гродненського державного університету ім. Янки Купали – Андрій Шпаков, к.м.н., завідувач кафедри спортивної медицини та реабілітації, та Олександр Сіваков - професор Мінської академії післядипломної освіти лікарів, президент Білоруської Асоціації фахівців нетрадиційної медицини. Під час відвідування PMWSZ була досягнута домовленість з керівництвом польського навчального закладу про проведення в наступному навчальному році конкурсу-зустрічі між студентами відділень “Сестринська справа” та “Лікувальна справа” Бериславського медичного коледжу  та Інститутами Медсестринства і Акушерства в складі PMWSZ в Ополє.Студенти обох навчальних закладів-партнерів продемонструють свої практичні та теоретичні знання та вміння.Також плануються виступи вокальних та хореографічних колективів обох медичних шкіл, спілкування, екскурсії та цікаве дозвілля.

Наші викладачі, напередодні 69 річниці перемоги у Великій Вітчизняній війні відвідали кладовище-меморіал радянським воїнам-визволителям в Ополє, що межує з партнерським навчальним закладом.На цьому меморіалі покояться останки більш ніж 250 загиблих радянських солдат і офіцерів, що віддали своє життя за мир і життя людей як в Польщі, так і в усьому світі.

Студенти та викладі всіх навчальних закладів міста Ополє та місцеві жителі доглядають за могилами радянських солдат-визволителів та зберігають в своїх серцях вдячність та любов до них.

Презентація - ПЕРЕГЛЯНУТИ

Викладач Бериславського медичного  коледжу

Бугаєвський Костянтин Анатолійович

Форум


Ми в Facebook


TwitterНаш канал в Youtube


На даний момент 43 гостей на сайті
Статистика

info

foot1

foot2

foot3

Наша адреса:
74300, м. Берислав,Херсонська область, вул.1 Травня, 173
тел./факс: 8(05546) 7-48-80; 7-57-06–приймальна; 7-54-69; 7-53-77–черговий, e-mail: medicbhs@ukr.net

Яндекс цитирования