Загальна інформація

Згідно Законів України «Про освіту» (стат. 36), «Про загальну середню освіту» (стат. 9) передбачається необхідність створення системи спеціалізованої підготовки в старших класах загальноосвітнього навчального закладу, зорієнтованої на диференціацію навчання, що забезпечить максимальне урахування індивідуальних особливостей учнів, на вирішення проблеми наступності загальноосвітньої та вищої професійної школи.

Сьогодення системи освіти характеризується створенням навчально-виховних комплексів у складі навчальних закладів різних типів і рівнів акредитації для задоволення допрофесійних і професійних запитів громадян України.

Вагомою ланкою освітньої системи спеціалізованої підготовки є ліцей, навчальний заклад ІІІ ступеня з профільним навчанням та допрофесійною підготовкою.

За ініціативою директора комунального закладу «Бериславський медичний коледж» Херсонської обласної ради Володимира Петровича Кучера у 2012 році було створено структурний підрозділ вишу - ліцей природничо-метематичного напрямку (біолого-хімічного профілю), що забезпечило створення умов для здобуття старшокласниками поглиблених знань з профілюючих дисциплін – біології та хімії, здобуття освіти понад державний освітній мінімум, здійснення науково-практичної підготовки талановитої молоді до навчання у вищому навчальному закладі із забезпеченням конкретної сфери профорієнтації й можливостей у виборі майбутнього профілю вищої освіти.

Навчальний заклад має 55-річну історію і протягом цього періоду склалися традиції, відпрацьована високопродуктивна система викладацької діяльності, що забезпечує якісну підготовку фахівців. Здійснення прийому на основі базової  загальної середньої освіти дало можливість укомплектувати кабінетну систему загальноосвітніх дисциплін.

Для Бериславського медичного коледжу функціонування ліцею сприяє вирішенню щорічної проблеми набору абітурієнтів з якісною допрофесійною підготовкою, що служить вагомим фундаментом для вступу до вищого навчального закладу та подальшого професійного навчання. Адже результати прийомів до коледжу за останні роки засвідчують, що рівень загальноосвітньої підготовки абітурієнтів не дає можливості в достатній мірі якісно реалізувати вимоги навчальних планів і навчальних програм медичного навчального закладу, що має вплив на професійне становлення молодших медичних спеціалістів. Якість кадрової підготовки залежить від якості загальноосвітньої і допрофесійної. Функціонування річних підготовчих курсів у складі біля 100 слухачів десять роки поспіль переконливо говорить про зацікавленість старшокласників до поглибленого вивчення природничо-біологічних дисциплін. Спеціалізація ліцею дає можливість здійснення повного ліцензованого набору та випуску, що сприяє конкурентноспроможному кадровому забезпеченню регіону молодими спеціалістами з медичною освітою.

Встановився логічний зв’язок між ліцеєм і діючими підготовчими курсами щодо використання навчально–методичного і навчально-технічного, кадрового забезпечення, використання кабінетної системи дисциплін загальноосвітнього циклу.

Бериславський медичний коледж чітко визначає перспективу розвитку та формування матеріально–технічного, навчально–методичного, інформаційного, кадрового забезпечення, має можливість для здійснення якісної освітньої діяльності ліцею, навчального закладу ІІІ ступеня.

Ліцей - перспективу вирішення проблеми наступності загальноосвітньої та вищої професійної школи, розвиток медичного навчального закладу.ЗРАЗКИ ТЕСТОВИХ ЗАВДАНЬ ВСТУПНИХ ІСПИТІВ ДО ЛІЦЕЮ 2018 РОКУ

Форум


Ми в Facebook


TwitterНаш канал в Youtube


На даний момент 51 гостей на сайті
Статистика

info

foot1

foot2

foot3

Наша адреса:
74300, м. Берислав,Херсонська область, вул.1 Травня, 173
тел./факс: 8(05546) 7-48-80; 7-57-06–приймальна; 7-54-69; 7-53-77–черговий, e-mail: medicbhs@ukr.net

Яндекс цитирования Украинский портАл МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Рейтинг@Mail.ru