Вартість і комфорт

 Комунальний заклад «Бериславський медичний коледж» Херсонської обласної ради має студентський гуртожиток, який розрахований на 75 місць.

Гуртожиток повністю оснащений всім необхідним для комфортного проживання мешканців. Кімнати в гуртожитку розраховані на проживання 1-го, 2-х та 3-х мешканців. Порядок заселення, проживання та виселення з гуртожитку здійснюється згідно законодавства України, а також Положення про поселення та проживання в гуртожитку від 30 червня 2010 року.

Згідно Положення до гуртожитку можуть бути поселені студенти коледжу, слухачі курсів підвищення кваліфікації на період курсів. Питання заселення до гуртожитку та виселення вирішуються комісією з поселення до гуртожитку та обов’язково погоджуються з органом студентського самоврядування.


Студент, який бажає заселитися до гуртожитку, зобов’язаний подати такі документи:

  • заяву на ім’я директора коледжу,
  • довідку про медичне обстеження,
  • довідку про флюорографічне обстеження.

Після розгляду комісією всіх документів видається наказ про заселення до гуртожитку та укладається договір на проживання в гуртожитку. На підставі паспорта (свідоцтва про народження) видається ордер на проживання.
Під час проживання в гуртожитку мешканці повинні чітко дотримуватися Правил внутрішнього розпорядку в студентському гуртожитку комунального закладу «Бериславський медичний коледж» Херсонської обласної ради та виконувати зобов’язання, передбачені договором на проживання.
За проживання в гуртожитку встановлюється плата, розрахунок якої розробляється згідно законодавства та затверджується головним бухгалтером та директором коледжу.
На даний момент вартість проживання в гуртожитку становить: для студентів коледжу та ліцеїстів – 392 грн. 00 коп.

Діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, що перебувають під опікою, згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 5 квітня 1994 року забезпечуються гуртожитком безоплатно.
Мешканці гуртожитку виселяються згідно наказу. У день виселення мешканець зобов’язаний звільнити ліжко-місце (кімнату), повернути твердий та м’який інвентар, який був йому наданий, підписати обхідний лист.

Форум


Ми в Facebook


Наш канал в Youtube


На даний момент 57 гостей на сайті

foot1

foot2

foot3

Наша адреса:
74300, м. Берислав,Херсонська область, вул.1 Травня, 173
тел./факс: 8(05546) 7-48-80; 7-57-06–приймальна; 7-54-69; 7-53-77–черговий, e-mail: medicbhs@ukr.net