Умови проживання

Науково-технічний прогрес, який домінує в сучасному світі надає вищій освіті масового характеру. Кількість студентів постійно зростає. Студентство перетворилось в найкультурнішу частину молоді в усіх країнах і є важливим джерелом поповнення інтелектуального потенціалу будь-якого суспільства.

"Студент" (з лат. studens — що старанно працює, займається; лат. studiosus - що цікавиться) в "Українському педагогічному словнику" трактується як учень вищого навчального закладу. У Стародавньому Римі та в часи середньовіччя студентом називали кожного зайнятого процесом пізнання. З появою у XII ст. університетів термін "студент" застосовували до тих, хто навчався (спочатку і до тих, хто викладав) в університетах. Після введення в університетах вчених звань для викладачів (магістра, професора та ін.) студентами називають лише тих, хто в них навчається.  

За законами України студент — особа, яка в установленому порядку зарахована до вищого навчального закладу та навчається за денною (очною), вечірньою або заочною, дистанційною формами навчання з метою здобуття певних освітнього й освітньо-кваліфікаційного рівнів. Нині до студентів відноситься численна група молоді 18–24 років, що навчається. На цей вік припадають головні соціальні події в житті людини: вибір професії і здобуття професійної освіти та соціального статусу.

Проте, які б визначення поняттю "студенство" не давали словники, цей період в житті кожної людини є насиченим, цікавим та пізнавальним. І одним із важливих факторів, які впливають на якість навчання, є умови проживання.
Саме тому у вересні 2011 року у Бериславському медичному коледжі було відкрито нове приміщення гуртожитку.


Проживають мешканці в досить комфортних три-, дво- та одномісних кімнатах.

Крім того, в гуртожитку мешканці вчаться готувати повноцінні сніданки, обіди та вечері тому, що куховарити на таких кухнях -  одне задоволення.

Маєте вільну хвилинку? Завітайте до кімнати відпочинку. Тут можна переглянути телепередачі, послухати музику, а можна просто поспілкуватися з друзями.

Навесні першими мешканцями було посаджено фруктовий сад. Сподіваємося, що плоди з висаджених яблунь, груш, слив та вишень будуть приносити радість ще не одному поколінню майбутніх медиків.

Ласкаво просимо до гуртожитку!

ПРО ГУРТОЖИТОК В ПРЕСІ

ГУРТОЖИТОК – ДРУГИЙ ДІМ

Бериславський медичний коледж повноцінно забезпечує всіх бажаючих студентів проживанням у гуртожитку, який збудували ще у вересні 2010 року на 75 місць. Це комфортні одно-, дво- та тримісні кімнати із якісними меблями та сучасним ремонтом студентських кімнат, у кожній з них є холодильник та умивальник. До побутових зручностей також входять 2 кухні з сучасними електроплитами, 2 душові кабінки на першому поверсі, ізолятор та кімната дозвілля. Теплом та гарячою водою забезпечує автономне газове опалення. Вартість такого комфорту незначна – близько 200 гривень. Діти-пільговики мають можливість проживати тут безкоштовно.

Переймаються гуртожитком і працівники, і студенти. Це вахтери, робочий, прибиральниця, вихователь та завідуючий гуртожитком Андрій Лис. Створено студраду гуртожитку, яка на чолі з Маргаритою Скалигою, головою, та активом студентів разом з вихователем організовують дозвілля та переймаються побутовими проблемами, проведенням чистих четвергів, прибиранням прибудинкової території, щоденних санітарних рейдів. Не минають осторонь і куратори, які щодня по черзі опікуються студентами у гуртожитку, адже там проживають не лише студенти, а й учні ліцею біолого-хімічного профілю при БМК. За розпорядком дня гуртожиток зачиняється о десятій вечора.

Студентка 4 курсу спеціальності «Сестринська справа» Ольга Неліна та студентка 3 курсу спеціальність «Фармація» Орися Пукій із захватом відзначили щотижневі виховні заходи, на які запрошують письменників, майстринь народного мистецтва, службу у справах сім’ї та ін.

Серед планів у гуртожитку – підключення до мережі Інтернет та у підвальному приміщенні зробити тренажерний зал.

Олександр Іванчук, кореспондент газети "МАЯК" №47 від 23 листопада 2013 року

Форум


Ми в Facebook


TwitterНаш канал в Youtube


На даний момент 41 гостей на сайті
Статистика

info

foot1

foot2

foot3

Наша адреса:
74300, м. Берислав,Херсонська область, вул.1 Травня, 173
тел./факс: 8(05546) 7-48-80; 7-57-06–приймальна; 7-54-69; 7-53-77–черговий, e-mail: medicbhs@ukr.net

Яндекс цитирования Украинский портАл МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Рейтинг@Mail.ru