Історія становлення

З початку заснування Бериславського медичного коледжу 1962 року для забезпечення навчально-виховного процесу було створено і бібліотеку. Склалося так, що в царині медичної освіти бібліотека нашого навчального закладу є храмом науки для студентів, допоміжним навчально-методичним джерелом для викладачів.

Основоположниками бібліотечної справи були  Бабченко М.Д., Новикова Н. З., Бурмістр О.М., Брюхно Т.Ю. – ось далеко не повний перелік імен фахівців, завдяки щоденній творчій праці яких бібліотека коледжу стала культурно-інформаційним центром.
Сьогодні колектив бібліотеки - це однодумці та ентузіасти, які на належному рівні формують фонди, організовують довідковий апарат, обслуговують та інформують всі категорії користувачів бібліотеки:
-    завідувач бібліотеки – Тетяна Сергіївна Ревенко;
-    бібліотекар – Людмила Василівна Сенченкова;
-    бібліограф – Віра Олексіївна Селезньова.
Інформатизація суспільства, нові вимоги до суспільства знань та вищого навчального закладу вимагають від бібліотеки якісного та оперативного бібліографічно-інформаційного обслуговування, формування інформаційного поля та швидкого доступу до інформації користувачів, готовності до змін та впровадження інноваційних технологій у бібліотечну діяльність.
Бібліотека коледжу є інформаційною серцевиною, основою навчального та наукового процесів, творчою лабораторією, від ресурсів та послуг якої залежить зміст навчання. Функціонування бібліотеки, формування її документного ресурсу є розумне поєднання паперових та електронних носіїв, використання традиційних та впровадження нових форм в бібліотечній діяльності.
У зв’язку з реформуванням освіти, введенням нових дисциплін,  приділяється велика увага інформаційному забезпеченню користувачів бібліотеки, створенню нових баз даних. Було придбано  інформаційне забезпечення ІРБІС (Інтегрована розширювана бібліотечно-інформаційна ситема).  Бібліотека нарощує обсяг робіт з освоєння електронних технологій, створення та надання користувачам електронних продуктів і послуг. Інноваційний клімат є умовою розвитку бібліотеки.
Продовжується стратегія  щодо удосконалення діяльності бібліотеки, створення комфортних умов для її користувачів. Закінчено реконструкцію приміщення бібліотеки,  до послуг студентів – читальна зала, розрахована на 30 робочих місць,  введено в дію залу електронної інформації на 20 автоматизованих робочих місць, під’єднаних до Інтернету.
Впровадження інноваційних технологій підвищують статус коледжу, дозволяють прискорити процес формування електронної бібліотеки, значно покращити якість роботи та підняти престиж бібліотеки.

ГРАФІК РОБОТИ БІБЛІОТЕКИ

Понеділок - п'ятниця - 7.30 - 18.00;

субота - 8.00 - 14.00.

 

 

Форум


Ми в Facebook


TwitterНаш канал в Youtube


На даний момент 25 гостей на сайті
Статистика

info

foot1

foot2

foot3

Наша адреса:
74300, м. Берислав,Херсонська область, вул.1 Травня, 173
тел./факс: 8(05546) 7-48-80; 7-57-06–приймальна; 7-54-69; 7-53-77–черговий, e-mail: medicbhs@ukr.net

Яндекс цитирования Украинский портАл МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Рейтинг@Mail.ru