Історія становлення

 З початку заснування Бериславського медичного коледжу 1962 року для забезпечення навчально-виховного процесу було створено і бібліотеку. Склалося так, що в царині медичної освіти бібліотека нашого навчального закладу є храмом науки для студентів, допоміжним навчально-методичним джерелом для викладачів.

Основоположниками бібліотечної справи були  Бабченко М.Д., Новикова Н. З., Бурмістр О.М., Брюхно Т.Ю. – ось далеко не повний перелік імен фахівців, завдяки щоденній творчій праці яких бібліотека коледжу стала культурно-інформаційним центром.

Сьогодні колектив бібліотеки - це однодумці та ентузіасти, які на належному рівні формують фонди, організовують довідковий апарат, обслуговують та інформують всі категорії користувачів бібліотеки:
- завідувач бібліотеки – Петренко Тетяна Іванівна;
- бібліотекар - Людмила Василівна Сенченкова.

Працівниками бібліотеки з метою популяризації світової і національної літературної

спадщини організовуються різнотематичні книжкові виставки, перегляди літератури,

бібліотечні та інформаційні огляди. Традиційною в роботі бібліотеки коледжу стала співпраця з працівниками міського історичного музею, районної центральної бібліотеки, що сприяє можливості використання історичних документів Бериславщини, літературно-поетичного матеріалу бериславських літературних аматорів під час проведення бібліотечних виховних заходів.


Творча праця колективу бібліотеки спрямована на виховання патріотизму, національної свідомості і гордості, загальної культури та шанобливого ставлення до книги.


Історія становлення бібліотеки - переглянути

 

 

Форум


Ми в Facebook


Наш канал в Youtube


На даний момент 36 гостей на сайті

foot1

foot2

foot3

Наша адреса:
74300, м. Берислав,Херсонська область, вул.1 Травня, 173
тел./факс: 8(05546) 7-48-80; 7-57-06–приймальна; 7-54-69; 7-53-77–черговий, e-mail: medicbhs@ukr.net