Сучасна бібліотека поєднує в собі освіту та інформування, надаючи доступ до свого фонду, та, крім цього, відкриває електронний ресурс для читачів. Її функції стають значно ширшими, адже там проводять виставки, конференції, брифінги та творчі вечори.

Бібліотека коледжу як науковий, навчальний, інформаційний та культурно-просвітницький структурний підрозділ коледжу своїми головними завданнями має:

-        забезпечення необхідною літературою навчально-виховного процесу

-        повноцінне і якісне обслуговування викладачів і студентів

-        оперативне інформаційно-бібліографічне обслуговування користувачів на основі широкого доступу до бібліотечних фондів та інформаційних ресурсів.

З появою та поширенням Інтернету, гаджетів та рідерів постало питання про можливу непотрібність у найближчому майбутньому друкованих видань, а разом з ними і бібліотек. Нові технології стрімко впливають на соціальне та культурне життя читачів, а це, у свою чергу, не може не позначитися на функціонуванні бібліотеки. Бібліотека нашого коледжу не є винятком, ми прагнемо відповідати усім європейським стандартам, аби студенти-медики мали можливість отримати найповнішу та найдостовірнішу інформацію.

Кожна бібліотека славна своїми читачами, які люблять, цінують і бережуть книгу. Працівниками створені Правила користування літературою і Правила поводження в бібліотеці і читальній залі, виконання яких сприяє оперативному, систематичному і бережному використанню бібліотечного фонду. Основне завдання кожного читача - взяти необхідну навчальну літературу і вчасно її повернути для використання іншими студентами.

Активними читачами коледжу є: Гуртовий Олег (134 гр.), Миргород Марина (125 гр.), Карпенко Євгенія (121 гр.), Дехтяр Марчела (221 гр.), Негуляєва Дар'я (221 гр.), Сластьон Настя (132 гр.).

Бібліотека сьогодні – це не лише інформаційний центр, але і центр патріотичного виховання, всебічного розвитку особистості майбутнього медичного працівника.

Активну участь бібліотека бере в проведенні навчально-виховних заходів в академічних групах.

Щомісячно проводяться бібліотечні уроки, тематичні виховні години, літературні зустрічі


Протягом навчального року діють постійні та змінні тематичні книжкові виставки, інформаційні бюлетні з метою популяризації знань про суспільне життя держави, здобутки та звернення медичної галузі України, класиків української та світової літератури.


Форум


Ми в Facebook


TwitterНаш канал в Youtube


На даний момент 63 гостей на сайті
Статистика

info

foot1

foot2

foot3

Наша адреса:
74300, м. Берислав,Херсонська область, вул.1 Травня, 173
тел./факс: 8(05546) 7-48-80; 7-57-06–приймальна; 7-54-69; 7-53-77–черговий, e-mail: medicbhs@ukr.net

Яндекс цитирования