Бібліотека

Сучасна бібліотека поєднує в собі освіту та інформування, надаючи доступ до свого фонду, та, крім цього, відкриває електронний ресурс для читачів. Її функції стають значно ширшими, адже там проводять виставки, конференції, брифінги та творчі вечори.

З появою та поширенням Інтернету, гаджетів та рідерів постало питання про можливу непотрібність у найближчому майбутньому друкованих видань, а разом з ними і бібліотек. Нові технології стрімко впливають на соціальне та культурне життя читачів, а це, у свою чергу, не може не позначитися на функціонуванні бібліотеки.Бібліотека нашого коледжу не є винятком, ми прагнемо відповідати усім європейським стандартам, аби студенти-медики мали можливість отримати найповнішу та найдостовірнішу інформацію.

Кожна бібліотека славна своїми читачами, які люблять, цінують і бережуть книгу. Працівниками створені Правила користування літературою і Правила поводження в бібліотеці і читальній залі, виконання яких сприяє оперативному, систематичному і бережному використанню бібліотечного фонду. Основне завдання кожного читача - взяти необхідну навчальну літературу і вчасно її повернути для використання іншими студентами.

Гордістю бібліотеки є читачі: Сайко А. (125 група), Полякова О. (132 група), Харченко Д. (122 група), Руденко О. (135 група), Ковальчук Г. (141 група), Скалига М. (144 група), Копінос М. (145 група), Жмакіна І. (232 група).

Бібліотека співпрацює зі студентським парламентом і завдячує усім академічним групам проведенням акції "Допоможемо книзі", завдяки якій в кінці минулого навчального року відремонтовано і повернено читачам більше сотні підручників, які важко відновити в такий скрутний час.

Бібліотечний фонд становить 19 309 екземплярів. Поповнення фонду здійснюється систематично в міру можливостей навчального закладу.

Працівники бібліотеки готують матеріали до годин спілкування для студентів під рубрикою "Гордість медицини" про всесвітньовідомих лікарів, які є гордістю України.

Діють у бібліотеці постійні тематичні виставки: "Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття", "Рідна моя Україна", "Європейські перспективи для студентів медичного коледжу".

Історія становлення

З початку заснування Бериславського медичного коледжу 1962 року для забезпечення навчально-виховного процесу було створено і бібліотеку. Склалося так, що в царині медичної освіти бібліотека нашого навчального закладу є храмом науки для студентів, допоміжним навчально-методичним джерелом для викладачів.

Детальніше...

Фонд

Фонд бібліотеки налічує 20 509 примірників  книг та брошур, з них підручників для 10-11 класів  - 2725, для 8 класу – 263, підручників з клінічних дисциплін – 10703, оцифрованих видань – 170.
Крім книг та брошур, бібліотека систематично одержує журнали та газети, передплата на які здійснюється відповідно до побажань викладачів та студентів.
В останні роки збільшувалась кількість користувачів, сьогодні їх нараховується  понад 700.
Бібліотека проводить велику інформаційну та культурно-просвітницьку діяльність.

Детальніше...

Форум


Ми в Facebook


TwitterНаш канал в Youtube


На даний момент 52 гостей на сайті
Статистика

info

foot1

foot2

foot3

Наша адреса:
74300, м. Берислав,Херсонська область, вул.1 Травня, 173
тел./факс: 8(05546) 7-48-80; 7-57-06–приймальна; 7-54-69; 7-53-77–черговий, e-mail: medicbhs@ukr.net

Яндекс цитирования Украинский портАл МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Рейтинг@Mail.ru