Комунальний заклад

  Бериславський медичний фаховий коледж

  Херсонської обласної ради

       

  Вакцинація від COVID-19: правда та міфи

           14 грудня 2021 року в рамках тижня професійної майстерності циклової комісії професійно-практичної підготовки викладачем внутрішньої медицини Омельяненко Дмитром було проведено науково-теоретичну конференцію на тему «Вакцинація від COVID-19: правда та міфи». Захід було проведено з метою підвищення обізнаності студентів коледжу щодо вакцинації від COVID-19, її ефективності та необхідності в умовах пандемії, що триває.

           В ході цікавої та продуктивної дискусії зі студентами коледжу було повідомлено про стан та хід вакцинації у світі, в Україні, в Херсонській області та власне в Бериславському медичному фаховому коледжі. Також було роз’яснено показання, протипоказання до вакцинації, можливі та допустимі тимчасові реакції на введення вакцин від COVID-19, розібрано та розвінчано найпоширеніші міфи про вакцинацію.

           Всі присутні приймали активну участь у обговоренні цієї вкрай важливої теми та отримали вичерпні відповіді на найбільш актуальні питання щодо вакцинації від COVID-19, вигадок та чуток, що поширюються в суспільстві, в ЗМІ, на теренах інтернету та в соціальних мережах.

           Тож, не нехтуйте своїм здоров’ям та життям – вакцинуйтеся!

  foot1

  foot2

  foot3

  Наша адреса
  74300, м. Берислав, Херсонська область,  вул.Героїв України, 173
  тел./факс:  8 (05546) 7- 48- 80;  7- 57- 06 – приймальна; 7- 54 - 69;  7- 53 - 77 – черговий,
  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  © 2024 Бериславський медичний коледж