Комунальний заклад

  Бериславський медичний фаховий коледж

  Херсонської обласної ради

       

  Прощай ліцей!

  Випускний вечір – незабутній момент у житті кожного старшокласника, який вже наступного дня крокуватиме дорослим життям. Це не просто літній день, а радісне свято, яке дає початок новим сподіванням, амбіціям і прагненням.

  17 червня у ліцеї Бериславського медичного фахового  коледжу відбувся Випускний вечір . В урочистій, святковій атмосфері учням 11-А класу було вручено атестати про повну загальну середню освіту. Випускники підготували для гостей свята, батьків та вчителів самі теплі слова та щирі подяки. За успіхи в навчанні золотою медаллю було нагороджено Анастасію Матяш. Шкільні роки лишилися позаду, тепер перед кожним з випускників відкривається світ безмежних можливостей, але всі вони назавжди залишаться у серцях вчителів та в історії ліцея.

  Щиро бажаємо вам, шановні випускники, міцного здоров’я, успіхів, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів!
  Нехай знання, отримані в ліцеї, неодмінно стануть запорукою вагомих здобутків, допоможуть вам досягти омріяних вершин у вашій майбутній діяльності!
  Божого вам благословення, щедрої долі, вірних друзів, наснаги, оптимізму та невичерпної енергії!
  Щасти вам у всьому!
  В добру путь!

  foot1

  foot2

  foot3

  Наша адреса
  74300, м. Берислав, Херсонська область,  вул.1 Травня, 173
  тел./факс:  8 (05546) 7- 48- 80;  7- 57- 06 – приймальна; 7- 54 - 69;  7- 53 - 77 – черговий,
  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  © 2021 Бериславський медичний коледж