Комунальний заклад

  Бериславський медичний фаховий коледж

  Херсонської обласної ради

       

  Підсумки спортивного року

  Одним із пріоритетних напрямків роботи комунального закладу „Бериславський медичний фаховий коледж” Херсонської обласної ради є реалізація державної політики у галузі фізичної культури і спорту.  

  Упродовж 2020-2021 навчального року в навчальному закладі   проведено понад 20 масових фізкультурно-спортивних заходів, у яких брали участь близько 200 студентів.

    У вересні 2020 року до Дня фізичної культури і спорту проведено урочисту лінійку та  церемонію нагородження „Герої спортивного року”, на якій відзначено  грамотами та подяками кращі спортсмени коледжу.  У рамках Олімпійського тижня та «Олімпійського уроку» традиційно проведено Олімпійський урок «Олімпійські ігри - історія та сьогодення»  та студентський батл „Я хочу бути здоровим”  між учнями ліцею біолого-хімічного профілю та студентами коледжу. Проведено турнір з міні-футболу між командами студентів та викладачів коледжу, також проведено товариські зустрічі з баскетболу між збірною командою   коледжу та збірними командами м.Берислава та с.Львове, товариські зустрічі з волейболу між збірною командою коледжу та збірними командами м.Берислава, с.Веселе, учнями Зміївської ЗОШ, брали участь  участь у першості міста з паркового волейболу, у турнірі з баскетболу на кубок пам’яті Мурашко О.В. в с.Львово, щорічному турнірі з волейболу пам’яті  Ю.Бутенка та В.Шамардінова в м.Бериславі, студенти коледжу захищали честь м.Берислава у складі збірної Берислава на щорічному обласному турнірі з волейболу пам’яті В.Сєргєєва. Проведено першість коледжу з баскетболу, волейболу, пляжному волейболу, кросу та інші спортивні заходи.

  Протягом навчального року  в закладі працювали  спортивні гуртки з міні-футболу, волейболу, баскетболу, настільного тенісу, легкої атлетики  та ритмічної гімнастики.

  Студенти коледжу є постійними учасниками обласних  змагань. В XVI обласній Універсіаді 2020-2021 навчального року  спортсмени коледжу посіли такі призові місця:

  1 місце – шахи (Голубинець Ольга).  

  1 місце – волейбол (Токар Валентина, Лактіонова Анна, Красуляк Дарина, Картава Вікторія, Репецька Тетяна, Псарьова Каріна, Масюткіна Марія).

  3 місце – настільний теніс (Картава Вакторія, Репецька Тетяна).

  3 місце – волейбол (Кононов Станіслав, Муся Костянтин, Зінькевич Олександр, Бунчук Андрій, Бєлоконь Олександр, Зеленський Павло, Шульга Дмитро, Гайдаренко Дмитро).

  Керівництвом коледжу всіх переможців та призерів обласних змагань відзначено грошовою винагородою.

  15 червня на урочистій лінійці  підведено  підсумки спортивного життя  в 2020-2021 навчальному році,  на якій директор коледжу Кучер Володимир Петрович подякував студентам та викладачам фізичного виховання  за активну життєву позицію в розвитку спортивно-масового та фізкультурно-оздоровчого життя коледжу та  відзначив  грамотами   переможців обласних змагань.   

  foot1

  foot2

  foot3

  Наша адреса
  74300, м. Берислав, Херсонська область,  вул.1 Травня, 173
  тел./факс:  8 (05546) 7- 48- 80;  7- 57- 06 – приймальна; 7- 54 - 69;  7- 53 - 77 – черговий,
  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  © 2021 Бериславський медичний коледж