Комунальний заклад

  Бериславський медичний фаховий коледж

  Херсонської обласної ради

       

  Бережемо планету – іншої немає

   День навколишнього середовища відзначається в Україні щорічно у третю суботу квітня з 1998 року згідно указу Президента України «Про День довкілля».

  Головна мета свята – привернути увагу громадськості до екологічних проблем держави, спонукати якомога більше людей до активних дій, аби не допустити, щоб навантаження на природні екосистеми сягнуло своєї критичної межі.

  23 квітня 2021 року викладачі циклової комісії професійно-практичної підготовки (фармація) взяли участь у Міжвузівському науково-практичному семінарі до Всеукраїнського дня довкілля «Бережемо планету – іншої немає», організатором якого виступила кафедра управління, економіки та забезпечення якості у фармації Національного фармацевтичного університету. На заході були розглянуті проблеми глобальної екологічної кризи, впливу практичної діяльності людини на біосферу, раціонального природокористування, проблеми поводження з відходами,  загрози медичних відходів категорії В – шприців, пробірок, хірургічних інструментів, засобів індивідуального захисту, які використовувалися в інфекційних відділеннях, визначені характерні риси грінвошингу.  Особливу увагу привернули питання сучасної концепції біобезпеки, тому що пандемія COVID-19 підкреслила необхідність у впровадженні більш широкого спектра інновацій і модернізацій у галузі фармацевтичної промисловості.

      Робота науково-практичного семінару сприяла обміну досвідом, новими досягненнями та ідеями.

  foot1

  foot2

  foot3

  Наша адреса
  74300, м. Берислав, Херсонська область,  вул.1 Травня, 173
  тел./факс:  8 (05546) 7- 48- 80;  7- 57- 06 – приймальна; 7- 54 - 69;  7- 53 - 77 – черговий,
  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  © 2021 Бериславський медичний коледж