Комунальний заклад

  Бериславський медичний фаховий коледж

  Херсонської обласної ради

       

  Наші випускники. Юлія Петрівна Кузнецова

  Завжди приємно спілкуватися з випускниками, вони працюють у різних сферах, цікавим є їхнє ставлення до коледжу, аналіз здобутих знань, корисними є їхні поради студентам.

  Сьогодні спілкуємося з Юлією Петрівною Кузнецовою, чуйною, милосердною та співчутливою медичною сестрою школи с. Новопокровка Новотроїцького району.
  Юлія Петрівна закінчила Бериславський медичний фаховий коледж (тоді ще Бериславське медичне училище) у 1970 році та отримала професію медичної сестри, професію, яка стала для неї улюбленою справою життя.
  "Передусім - здоров'я людини", - усе своє життя наша випускниця присвятила медицині. За її плечима - п'ятдесят років професійного стажу.
  Свій професійний вибір Юлія Петрівна пояснює тим, що ще з дитинства мріяла про медицину.

  - Стати медичною сестрою - це, напевно, мрія з дитинства. Як і багато хто з дівчат, я бавилася в лікарню: лікувала ляльок, рідню, робила їм уколи, вислуховувала серце, виміряла тиск, перев'язувала рани. Також в дитинстві я часто хворіла, тому з кожним роком мріяла якнайшвидше присвятити себе професії, яка дозволяє рятувати людині життя.
  По закінченню коледжу працювала фельдшером на фельдшерсько-акушерському пункті села Миколаївка Новотроїцького району. Згодом 12 років присвятила себе дітям - працювала медсестрою у лікарні для обслуговування дітей.
  Зараз працюю медичною сестрою у школі (вже майже 38 років). Здійснюю медико - профілактичну та оздоровчу роботу з метою зміцнення здоров’я дітей, зниження дитячої захворюваності, підвищення захисних якостей і стійкості організму до несприятливих умов навколишнього середовища. Постійно проводжу лекції, бесіди щодо ведення здорового способу життя.
  Іншої професії ніколи собі не уявляла. Обожнюю свою роботу!!!
  Студентам бажаю обирати професію тільки за покликанням. Вміти надати кваліфіковану допомогу, бо здоров'я - це найцінніший скарб у людини.
  Також хочу побажати всім медичним сестрам гідної зарплатні. Щоб ми всі відчули особливу гордість за те, до нам випала місія бути медсестрами! Бажаю плідної творчої роботи, доброго здоров'я, миру та злагоди всім, всіляких успіхів у благородній справі охорони здоров'я людей!

  foot1

  foot2

  foot3

  Наша адреса
  74300, м. Берислав, Херсонська область,  вул.1 Травня, 173
  тел./факс:  8 (05546) 7- 48- 80;  7- 57- 06 – приймальна; 7- 54 - 69;  7- 53 - 77 – черговий,
  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  © 2021 Бериславський медичний коледж