Комунальний заклад

  Бериславський медичний фаховий коледж

  Херсонської обласної ради

       

  Йдемо вперед!
  Досягаємо бажаного!

  Головна складова у роботі фармацевта — це фармацевтична опіка, доброзичливість і щира турбота про здоров'я пацієнта. Саме фармацевти є тією важливою ланкою у системі охорони здоров'я, яка через забезпечення населення якісними ліками сприяє збереженню життя та зміцненню здоров'я людей.

  На теперішній час за спеціальністю "Фармація, промислова фармація" у Бериславському медичному коледжі навчається 90 студентів. Підготовка студентів виконується на високому навчально-методичному рівні з використанням навчальних аудиторій, лабораторій, обладнаних сучасною комп'ютерною технікою.

  Ділимося нашими планами на майбутнє...
  Уже зовсім скоро наші студенти-фармацевти, медсестри, фельдшери матимуть змогу проходити практику та виготовляти ліки у власному науково-практичному центрі фармацевтичної освіти з сучасною лабораторією, що розташований у місті Херсон. Метою створення такого центру є забезпечення абітурієнтів власною науковою фармацевтичною лабораторією з можливістю екстемпорального виготовлення лікарських препаратів для пацієнтів. Соціальна роль такої аптеки полягає в тому, що виготовлені нею аптечні препарати - це унікальні і відносно дешеві ліки в порівнянні з готовими імпортними ліками або ж виготовленими на фармацевтичних заводах України. Це буде першим перехідним етапом та основою для створення вищого навчального закладу нового типу: від освітньо-професійного до наукового.

  За ініціативою директора коледжу у приміщенні аптеки вже відновлено матеріально-технічний стан, проведено ремонтні роботи, закуплені меблі.
  Використання навчально-виробничої аптеки є перспективним не
  тільки у плані практичної діяльності, але й для покращення засвоєння теоретичного матеріалу та практичних навиків у студентів. Для виконання своїх завдань аптека має необхідне оснащення, що відповідає усім вимогам для приймання, зберігання, відпуску лікарських засобів і виробів медичного призначення. У спеціалізованій аудиторії навчальної аптеки викладачі матимуть змогу ділитися секретами фахової майстерності в галузі хімії, технології лікарських засобів, фармакогнозії, фармакології, клінічної фармації.

  З нетерпінням чекаємо початку роботи наших студентів у науково-практичному центрі!

  foot1

  foot2

  foot3

  Наша адреса
  74300, м. Берислав, Херсонська область,  вул.1 Травня, 173
  тел./факс:  8 (05546) 7- 48- 80;  7- 57- 06 – приймальна; 7- 54 - 69;  7- 53 - 77 – черговий,
  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  © 2021 Бериславський медичний коледж