Комунальний заклад

  Бериславський медичний фаховий коледж

  Херсонської обласної ради

       

  Студенти Бериславського медичного коледжу продовжують навчання не тільки у вищих навчальних закладах України, але й закордоном.

  Продовжуємо розповідати, як склалося життя наших випускників після навчання у коледжі.

  Ділиться своїм життєвим досвідом та спогадами випускниця 2019 року відділення "Лікувальна справа" Єлизавета Волошина:
  "У 2015 році я вступила до Бериславського медичного коледжу. Ці 4 роки навчання надихали мене до пізнання нового, будували мій особистий характер, навчили мене змінювати світ на краще, і головне, я здобула медичну освіту своєї маленької мрії. Мені дуже подобалось навчатися. Можу впевнено сказати, що Бериславський медичний коледж дає цінний досвід та міцні знання. Моїм куратором була неймовірна жінка з великої літери, дуже гарна Бєлєй Тетяна Ярославівна, яка стала для мене і багатьох інших прикладом справжньої людини. Я завжди активно брала участь в культурно-масових заходах коледжу, неодноразово була капітаном команди гумористичної гри «Ліга Сміху». Також із задоволенням брала участь у вокальних конкурсах.
  Після закінчення навчання у коледжі я вступила до Ягелонського університету міста Краків, Польща, де продовжую здобувати омріяну професію. Я навчаюся на факультеті «Акушерство і гінекологія». До навчання ставлюся відповідально, тому що розумію, що успішною може бути лише освічена людина. Моє навчання дуже різноманітне і цікаве. У 2019 році мала можливість перший раз у своєму житті брати участь у пологах, також була асистенткою під час кесаревого розтину. Намагаюся поєднувати навчання і роботу. Завжди багато працюю, розвиваюся. Я щаслива, що поєднала своє життя з медициною. Уже 2 роки живу за кордоном, далеко від своєї родини. Кожний день змінює своє життя. Для мене це як черговий виклик для мого сильного характеру, прийнявши який, здобуваю чергову перемогу над собою, чого бажаю кожному, хто хоче розширити свій особистий простір і збудувати платформу для нових перемог. Дивлячись на студентів сьогодні, хочеться побажати для їхнього майбутнього життя усього справді потрібного: терпіння, постійного самовдосконалення, любові до обраної професії, кар'єрного росту, справедливих наставників, щасливого життя, надійних колег, вірних друзів, безмежних можливостей і, найголовніше, здоров'я. Будьте професіоналами своєї справи!"

  Лізонько, Бериславський медичний коледж ПИШАЄТЬСЯ ВАМИ! Ми віримо у Вас! Нехай Вам завжди щастить!

  foot1

  foot2

  foot3

  Наша адреса
  74300, м. Берислав, Херсонська область,  вул.1 Травня, 173
  тел./факс:  8 (05546) 7- 48- 80;  7- 57- 06 – приймальна; 7- 54 - 69;  7- 53 - 77 – черговий,
  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  © 2020 Бериславський медичний коледж