Комунальний заклад

  Бериславський медичний коледж

  Херсонської обласної ради

       

  Урочисте вручення дипломів випускникам 2019

  Навчання – невелика відстань в житті людини, але яка вона об’ємна. Незчулись студенти Бериславського медичного коледжу, як за плечима залишилися найкращі дні юності. 

  Відступили будні швидкоплинного студентського життя, з його тривогами і радостями. Настала найочікуваніша подія – вручення дипломів. Вже не студенти, а випускники, кваліфіковані спеціалісти. Справжні майстри своєї справи.
  Різнобарв’я квітів, святкове вбрання, добрі і щирі посмішки, вітання від найближчих - 29 червня у Бериславському медичному коледжі відбулося урочисте вручення дипломів випускникам.

  Гучними оплесками зустріли випускників 2019 року спеціалізацій «Фармація», «Сестринська справа», «Лікувальна справа» та їх кураторів.
  Студентів-випускників з їх урочистою подією в житті привітав директор коледжу Володимир Кучер, який побажав міцного здоров'я, благополуччя, невтомності та нових здобутків у відповідальній діяльності, успішного здійснення всіх професійних і особистих задумів.
  З напутніми словами до випускників звернувся Отець Василій, який побажав студентам Божого Благословення й успіхів на життєвій дорозі. Теплі привітання, радість та хвилювання випускників, позитивні емоції всіх присутніх створювали піднесену атмосферу урочистості. 
  Куратори та викладачі прийняли в знак пошани та вдячності квіти від випускників. Також багато добрих щирих слів любові було сказано батькам.
  Шановні випускники! Щиро вітаємо вас з отриманням дипломів! Не зупиняйтеся на досягнутому! Бажаємо, щоб отриманий диплом став не просто документом про вищу освіту, а ключиком, що відчинятиме будь-які двері на шляху до вашої професійної мети!

  Більше фото - "Фотогалерея БМК"

  foot1

  foot2

  foot3

  Наша адреса
  74300, м. Берислав, Херсонська область,  вул.1 Травня, 173
  тел./факс:  8 (05546) 7- 48- 80;  7- 57- 06 – приймальна; 7- 54 - 69;  7- 53 - 77 – черговий,
  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  © 2020 Бериславський медичний коледж