Комунальний заклад

  Бериславський медичний коледж

  Херсонської обласної ради

       

  Конференція «Ко-інфекція (туберкульоз та ВІЛ-інфекція)»

  З нагоди Всесвітнього дня пам’яті людей, які померли від СНІДу та з метою підвищення рівня обізнаності молоді щодо хвороби у Бериславському медичному коледжі була проведена науково-теоретична конференція «Ко-інфекція (туберкульоз та ВІЛ-інфекція)» серед студентів 222, 131, 133, 132, 134 академічних груп. Організатори проведення конференції – Панасенко Т.В., Рахмакова Н.О.

  У конференції взяли участь: соціальний педагог Бугай М.В. та фахівець з соціальної роботи Кучеренко Н.М. Бериславського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; студенти Ричковська А., Хоміч Н., Мельников В. та Масол В.

  Учасники конференції розповіли про клінічні ознаки ВІЛ-інфекції, стан профілактики, раннього виявлення та надання лікувально-діагностичної допомоги хворим, про епідемічну ситуацію з ВІЛ в Україні, зокрема, в Херсонській області. Вихованці коледжу надали короткі історичні відомості розвитку хвороби та зазначили, що основною ко-інфекцією та причиною смертності хворих на СНІД в області, як і в цілому по Україні, залишається туберкульоз. Під час відеоролику переглянули як відбувається розвиток хвороби в організмі та будову вірусу.

  Науково-теоретична конференція була актуальною, що дало змогу кожному студенту отримати багато корисної інформації.

  foot1

  foot2

  foot3

  Наша адреса
  74300, м. Берислав, Херсонська область,  вул.1 Травня, 173
  тел./факс:  8 (05546) 7- 48- 80;  7- 57- 06 – приймальна; 7- 54 - 69;  7- 53 - 77 – черговий,
  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  © 2019 Бериславський медичний коледж