Комунальний заклад

  Бериславський медичний коледж

  Херсонської обласної ради

       

  Безсмертна сила людського духу

  З нагоди Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту, який щорічно відзначають 27 січня, на вшанування пам'яті загиблих викладачем циклової комісії гуманітарних та соціально-економічних дисциплін Сьомик-Жураківською Л.О. був проведений захід «Безсмертна сила людського духу» для студентів другого курсу відділень «Лікувальна справа» та «Сестринська справа. Фармація».

  До сьогодні людству важко усвідомити як сталося так, що в середині «освіченого» XX століття на одному з найрозвиненіших континентів світу, люди вбивали людей тільки за їхню національну належність, більше ні за що. Тільки тому, що в тебе були батьки євреї, чи дідусь, чи бабуся, чи взагалі хтось колись із твоєї родини належав до цього давнього народу?! Нонсенс! Але ж цей нонсенс відбувся в європейській історії…

  Під час заходу студенти коледжу ще раз згадали ті страшні події європейської історії та вшанували пам'ять всіх загиблих.

  На думку сучасного французького філософа Бернара-Анрі Леві, історію потрібно зцілювати, бо кожна цивілізація, кожна країна без пошани до своєї пам'яті починає хворіти. Ми не відповідальні за минуле, але ми відповідальні за пам’ять про минуле…Сьогодні ця відповідальність потрібна й важлива для сучасного українського суспільства. Ми мусимо пам’ятати Голокост заради того, щоб наші діти ніколи не ставали жертвами, катами чи байдужими спостерігачами.

   

   

  foot1

  foot2

  foot3

  Наша адреса
  74300, м. Берислав, Херсонська область,  вул.1 Травня, 173
  тел./факс:  8 (05546) 7- 48- 80;  7- 57- 06 – приймальна; 7- 54 - 69;  7- 53 - 77 – черговий,
  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  © 2019 Бериславський медичний коледж