Комунальний заклад

  Бериславський медичний коледж

  Херсонської обласної ради

       

   Інформаційна зустріч зі спеціалістами Бериславського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану

   

  13 грудня 2018 року головними спеціалістами Бериславського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Херсонській області Магдою Галиною та Воловенко Іриною була проведена лекція на тему:  «Державна реєстрація актів цивільного стану. Новели законодавства. Пілотні проекти Міністерства юстиції України. Я МАЮ ПРАВО «Зупинимо булінг РАЗОМ!».

   

  Спеціалісти ознайомили студентів  з історією реєстрації актів цивільного стану, сучасних відділів державної реєстрації. Розповіли про найважливіші нормативно-правові акти, якими керуються відділи при державній реєстрації актів цивільного стану. Пізнавальною була розповідь про пілотні проекти Міністерства юстиції України, особливо цікавою для студентів була інформація  про реєстрацію шлюбу в рамках пілотного проекту «Шлюб за добу».

  Вихованці навчального закладу переглянули відеоролик, який висвітлював проблему булінгу серед підлітків, адже насправді це не просто пустощі або грубість, а особлива форма взаємин, яка за відсутності своєчасної реакції переростає в насильство.

  Студенти та працівники коледжу отримали інформаційні буклети та плакати з матеріалами  щодо проектів Міністерства юстиції України.

  foot1

  foot2

  foot3

  Наша адреса
  74300, м. Берислав, Херсонська область,  вул.1 Травня, 173
  тел./факс:  8 (05546) 7- 48- 80;  7- 57- 06 – приймальна; 7- 54 - 69;  7- 53 - 77 – черговий,
  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  © 2019 Бериславський медичний коледж