Комунальний заклад

  Бериславський медичний коледж

  Херсонської обласної ради

       

  Немає прав без обов′язків, немає обов′язків без прав

  Якщо говорити мовою символів, то людина – це птах з двома крилами. Одне крило – це наші права, друге – обов’язки. І для того, щоб здійснювати повноцінний політ у соціумі, обидва крила повинні бути розвинені рівномірно...

  У рамках Всеукраїнського тижня права з метою підвищення рівня правової культури та правової обізнаності студентів 12 грудня до навчального закладу завітав інтегратор Бериславського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Кравчук Катерина Сергіївна.

  Катерина Сергіївна ознайомила студентів 124 академічної групи з основними їх правами та обов’язками. Акцентувала увагу на понятті «кіберзлочинів», відповідальності за їх скоєння, дала поради як захиститися від онлайн небезпек. Представнк місцевого центру також розповіла як і де можна отримати безоплатну правову допомогу, про особливості надання юридичної допомоги неповнолітнім та які послуги можуть отримати діти в органах юстиції. Вихованці коледжу взяли участь у грі «Космічна подорож по правам людини», під час якої сформували свою планету з новими правами та обов’язками, ознайомилися з терміном «булінг», тобто насильство та його видами.
  По завершенні заходу студенти мали можливість отримати буклети з питань надання вторинної правової допомоги.
   

  foot1

  foot2

  foot3

  Наша адреса
  74300, м. Берислав, Херсонська область,  вул.1 Травня, 173
  тел./факс:  8 (05546) 7- 48- 80;  7- 57- 06 – приймальна; 7- 54 - 69;  7- 53 - 77 – черговий,
  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  © 2019 Бериславський медичний коледж