28 жовтня – День визволення України від фашистських загарбників

Загальна історія нашої країни, яка створювалася народами, вміщує не тільки славні подвиги, але і великі трагедії. Однією з найбільш трагічних сторінок Україна  була Друга світова війна – найстрашніша війна в історії людства, війна повна людських трагедій.

Саме 28 жовтня відзначають День визволення України від фашистських загарбників, в день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників за межі сучасної території України.  Це день вшанування пам’яті загиблих у боях за нашу країну, померлих від ран, тих, хто віддав життя в ім’я перемоги над ворогом.

26 жовтня у  навчальному закладі була проведена тематична лінійка «Україна в полум’ї війни», присвячена визволенню України від фашистських загарбників.


Під час лінійки студенти ознайомили присутніх з трагічними сторінками Другої світової війни, читали передсмертні листи загиблих воїнів, вшанували хвилиною мовчання всіх тих, чиє життя забрала війна.


Ми низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності всім ветеранам, партизанам та учасникам Другої світової війни, усім, хто приніс визволення нашій Україні.


Форум


Ми в Facebook


Наш канал в Youtube


На даний момент 26 гостей на сайті

foot1

foot2

foot3

Наша адреса:
74300, м. Берислав,Херсонська область, вул.1 Травня, 173
тел./факс: 8(05546) 7-48-80; 7-57-06–приймальна; 7-54-69; 7-53-77–черговий, e-mail: medicbhs@ukr.net