Комунальний заклад

  Бериславський медичний коледж

  Херсонської обласної ради

       

  28 жовтня – День визволення України від фашистських загарбників

  Загальна історія нашої країни, яка створювалася народами, вміщує не тільки славні подвиги, але і великі трагедії. Однією з найбільш трагічних сторінок Україна  була Друга світова війна – найстрашніша війна в історії людства, війна повна людських трагедій.

  Саме 28 жовтня відзначають День визволення України від фашистських загарбників, в день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників за межі сучасної території України.  Це день вшанування пам’яті загиблих у боях за нашу країну, померлих від ран, тих, хто віддав життя в ім’я перемоги над ворогом.


  26 жовтня у  навчальному закладі була проведена тематична лінійка «Україна в полум’ї війни», присвячена визволенню України від фашистських загарбників.


  Під час лінійки студенти ознайомили присутніх з трагічними сторінками Другої світової війни, читали передсмертні листи загиблих воїнів, вшанували хвилиною мовчання всіх тих, чиє життя забрала війна.


  Ми низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності всім ветеранам, партизанам та учасникам Другої світової війни, усім, хто приніс визволення нашій Україні.


  foot1

  foot2

  foot3

  Наша адреса
  74300, м. Берислав, Херсонська область,  вул.1 Травня, 173
  тел./факс:  8 (05546) 7- 48- 80;  7- 57- 06 – приймальна; 7- 54 - 69;  7- 53 - 77 – черговий,
  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  © 2019 Бериславський медичний коледж