Всесвітній день хоспісів і паліативної допомоги

Між їхнім довгим відходом

і нашим швидкоплинним життям.

13 жовтня відзначається Всесвітній день хоспісів і паліативної допомоги. Хоспіс є однією з форм паліативної допомоги - це спеціалізована медична установа для догляду за невиліковно хворими людьми. Філософія хоспісу стверджує, що хоспіс - це не «будинок смерті», а  «будинок життя».

Серед студентів 2 курсу було проведено усний журнал, під час якого студенти дізналися про особливості організації паліативної допомоги в Україні та хоспіси Херсонської області. До виступу був запрошений лікар-терапевт Зленко В.В., який описав особливості роботи з паліативними хворими та

проблеми сучасного стану хоспісних установ.

Під час журналу було продемонстровано документальну стрічку «Крок за обрій» - три новели про життя до останнього подиху, про мрії попри біль і відчай, про милосердя і віру.

З метою поширення інформації серед населення студентами 122 академічної групи та викладачами дисциплін «Основи медсестринства» було проведено анкетування пацієнтів комунальної установи «Бериславська центральна лікарня». Під час анкетування було виявлено, що більша половина опитуваних не знають про існування хоспісного закладу на території Херсонської області, але більшість з респондентів готові відвідувати

хоспіс в ролі волонтерів.

Нагадаємо, що Всесвітній День хоспісної та паліативної допомоги проводиться щорічно в другу суботу жовтня. Ініціатором відзначення Всесвітнього Дня хоспісної та паліативної допомоги є Світовий Альянс паліативної допомоги, куди входять національні та регіональні організації, які підтримують розвиток хоспісної та паліативної допомоги в усьому світі.

Викладачі дисциплін «Основи медсестринства»

Форум


Ми в Facebook


Наш канал в Youtube


На даний момент 6 гостей на сайті

foot1

foot2

foot3

Наша адреса:
74300, м. Берислав,Херсонська область, вул.1 Травня, 173
тел./факс: 8(05546) 7-48-80; 7-57-06–приймальна; 7-54-69; 7-53-77–черговий, e-mail: medicbhs@ukr.net