Комунальний заклад

  Бериславський медичний коледж

  Херсонської обласної ради

       


  Всесвітній день хоспісів і паліативної допомоги

  Між їхнім довгим відходом

  і нашим швидкоплинним життям.

  13 жовтня відзначається Всесвітній день хоспісів і паліативної допомоги. Хоспіс є однією з форм паліативної допомоги - це спеціалізована медична установа для догляду за невиліковно хворими людьми. Філософія хоспісу стверджує, що хоспіс - це не «будинок смерті», а  «будинок життя».

  Серед студентів 2 курсу було проведено усний журнал, під час якого студенти дізналися про особливості організації паліативної допомоги в Україні та хоспіси Херсонської області. До виступу був запрошений лікар-терапевт Зленко В.В., який описав особливості роботи з паліативними хворими та

  проблеми сучасного стану хоспісних установ.

  Під час журналу було продемонстровано документальну стрічку «Крок за обрій» - три новели про життя до останнього подиху, про мрії попри біль і відчай, про милосердя і віру.

  З метою поширення інформації серед населення студентами 122 академічної групи та викладачами дисциплін «Основи медсестринства» було проведено анкетування пацієнтів комунальної установи «Бериславська центральна лікарня». Під час анкетування було виявлено, що більша половина опитуваних не знають про існування хоспісного закладу на території Херсонської області, але більшість з респондентів готові відвідувати

  хоспіс в ролі волонтерів.

  Нагадаємо, що Всесвітній День хоспісної та паліативної допомоги проводиться щорічно в другу суботу жовтня. Ініціатором відзначення Всесвітнього Дня хоспісної та паліативної допомоги є Світовий Альянс паліативної допомоги, куди входять національні та регіональні організації, які підтримують розвиток хоспісної та паліативної допомоги в усьому світі.

  Викладачі дисциплін «Основи медсестринства»

  foot1

  foot2

  foot3

  Наша адреса
  74300, м. Берислав, Херсонська область,  вул.1 Травня, 173
  тел./факс:  8 (05546) 7- 48- 80;  7- 57- 06 – приймальна; 7- 54 - 69;  7- 53 - 77 – черговий,
  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  © 2019 Бериславський медичний коледж