Комунальний заклад

  Бериславський медичний коледж

  Херсонської обласної ради

       

  День фармацевтичного працівника

  День фармацевтичного працівника завжди є досить хвилюючою і в той же час вельми приємною подією. В цей день провізори та фармацевти відчувають повною мірою значимість власної роботи, приймають слова подяки.
  Фармацевтичні працівники розвивають українську фармацію - створюють лікарські засоби, надають професійні консультації в аптеках, виховують кваліфіковані кадри. Відчувати гордість в ці моменти за свою професію дуже радісно. І зовсім не даремно ці люди гідні великої поваги суспільства, оскільки саме нелегка, щоденна праця кожного працівника аптеки, його самовіддача, талант, знання і досвід – це запорука здоров'я кожного з нас.
  З нагоди свята 14 вересня в Бериславському медичному коледжі відбулася урочиста лінійка. З привітальним словом до викладачів і студентів звернувся директор коледжу Кучер Володимир Петрович та нагородив почесними грамотами викладачів циклу фармацевтичних дисциплін та кращих студентів відділення.


  День фармацевта – це свято людей,  від праці яких залежить найголовніше, що ми маємо – це наше здоров’я.


  Бажаємо всім фармацевтам успіхів, удачі, гарного настрою та благополуччя, а також високої оцінки вашого професіоналізму з боку колег і суспільства!

  Більше фото - ПЕРЕГЛЯНУТИ


  foot1

  foot2

  foot3

  Наша адреса
  74300, м. Берислав, Херсонська область,  вул.1 Травня, 173
  тел./факс:  8 (05546) 7- 48- 80;  7- 57- 06 – приймальна; 7- 54 - 69;  7- 53 - 77 – черговий,
  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  © 2019 Бериславський медичний коледж