День фармацевтичного працівника

День фармацевтичного працівника завжди є досить хвилюючою і в той же час вельми приємною подією. В цей день провізори та фармацевти відчувають повною мірою значимість власної роботи, приймають слова подяки.
Фармацевтичні працівники розвивають українську фармацію - створюють лікарські засоби, надають професійні консультації в аптеках, виховують кваліфіковані кадри. Відчувати гордість в ці моменти за свою професію дуже радісно. І зовсім не даремно ці люди гідні великої поваги суспільства, оскільки саме нелегка, щоденна праця кожного працівника аптеки, його самовіддача, талант, знання і досвід – це запорука здоров'я кожного з нас.
З нагоди свята 14 вересня в Бериславському медичному коледжі відбулася урочиста лінійка. З привітальним словом до викладачів і студентів звернувся директор коледжу Кучер Володимир Петрович та нагородив почесними грамотами викладачів циклу фармацевтичних дисциплін та кращих студентів відділення.
День фармацевта – це свято людей,  від праці яких залежить найголовніше, що ми маємо – це наше здоров’я.


Бажаємо всім фармацевтам успіхів, удачі, гарного настрою та благополуччя, а також високої оцінки вашого професіоналізму з боку колег і суспільства!

Більше фото - ПЕРЕГЛЯНУТИ


Форум


Ми в Facebook


Наш канал в Youtube


На даний момент 12 гостей на сайті

foot1

foot2

foot3

Наша адреса:
74300, м. Берислав,Херсонська область, вул.1 Травня, 173
тел./факс: 8(05546) 7-48-80; 7-57-06–приймальна; 7-54-69; 7-53-77–черговий, e-mail: medicbhs@ukr.net