30 років потому

За доброю традицією  21 серпня у Бериславському медичному коледжі пройшла зустріч випускників 1985-1988 рр.
Cхвильовані та щасливі колишні студенти повернулися  у рідну домівку, якою став для них коледж. У замріяних поглядах прихована ностальгія: тут я колись призначав побачення, тут мене колись сварили за спізнення.
Більшість із них працюють в медичній сфері й незмінні своїй професії «фельдшер», а деяких - життя змусило піти в іншу сферу діяльності. Та все одно серце лине до рідної альма-матер.


З випускниками зустрівся директор коледжу Кучер В.П., який розповів про здобутки та досягнення навчального закладу.
Шаповалова С.І провела цікаву та змістовну екскурсію по коледжу.
Випускники були в захваті від музею навчального закладу, світлини якого нагадали про старших наставників.
І ось статечні жінки займають місця за партами. І де вже поділась та поважність. Вони знову молоді, сповнені оптимізму, ентузіазму. Враз призабуті посади і звання, сімейні клопоти і проблеми.

Довгі розмови, перегляд знімків у фотоальбомі. Теплі щирі обійми старих друзів, посмішки - все свідчило про те, що такі зустрічі бажані та необхідні людям, які пов’язали свою долю з професією медичного працівника.
Прощалися гості з надією зустрітися знову, тому що саме тут, у рідних стінах, зустрічають вони літа молоді.
Висловлюємо подяку всім, хто знайшов час відвідати рідні стіни коледжу. Це Чернишова Лідія(дів.Прядко), Нечипоренко Світлана(Васильєва), Линник Оксана(Кило), Галімон Олена (Грецька), Кузнецова Олена(Мірошниченко), Сеник Оксана, Максимова Світлана (Михайлевська), Павлова Тетяна(Лавренюк), Олексієнко Олена(Федорук), Білоус Віра(Середа), Копилова Наталія(Швед), Сугак Альона (Волчановська), Каминіна Марина(Кострова), Волошина Альона (Серко),Трегубенко Світлана(Клеветенко), Гребеніченко Олена.


Чекаємо нової зустрічі!

Форум


Ми в Facebook


Наш канал в Youtube


На даний момент 31 гостей на сайті

foot1

foot2

foot3

Наша адреса:
74300, м. Берислав,Херсонська область, вул.1 Травня, 173
тел./факс: 8(05546) 7-48-80; 7-57-06–приймальна; 7-54-69; 7-53-77–черговий, e-mail: medicbhs@ukr.net