Комунальний заклад

  Бериславський медичний коледж

  Херсонської обласної ради

         І знову осінь...

  Брама літа замкнулася. Тихо, поволі густим туманом, барвистою ковдрою айстр прокидається осінь. Нестримним осіннім вітром, листопадом емоцій та незабутніх вражень вривається вона в кожний навчальний заклад України. 
  Розпочинається новий 2018/2019 навчальний рік!
  Сьогодні, 3 вересня, урочистості, присвячені Дню знань та початку нового навчального року в Бериславському медичному коледжі розпочались із зустрічі першокурсників з їх кураторами. Усі присутні оплесками привітали нове поповнення.


  Зі словами вітання звернувся директор коледжу Кучер Володимир Петрович, який зазначив, що попереду для кожного особливий рік: для когось - рік підготовки до складання іспитів, для інших - черговий рік навчання, а для першокурсників - рік чогось нового, невідомого. Побажав студентам-першокурсникам адаптуватися до навчального процесу, насолоджуватися навчанням та студентським життям, отримати не тільки диплом, а й знання, що є запорукою успішного майбутнього. Також подякував батькам, які довірили своїх дітей нашому навчальному закладу.
  З теплими словами привітала усіх зі святом Джеманова Ірина Євгеніївна, заступник голови районної ради, яка наголосила, що Бериславський медичний коледж є одним із найкращих навчальних закладів і найкращим вибором для студента, оскільки за результатами ЗНО 2018 року, оприлюдненого Українським центром оцінювання якості освіти, серед шкіл Херсонської області наш заклад посів 26 місце із 294. Побажала усім здоров'я, натхнення, успіхів у навчанні. З нагоди свята вручила Почесну грамоту за багаторічну сумлінну і плідну працю заступнику директора з навчальної роботи Запорожцю Роману Миколайовичу.
  Урочисто відбулась посвята першокурсників у студенти коледжу.
  Студенти-першокурсники, одягнувши білі халати - символ гідності професії медика, виголосили клятву медичного працівника. 
  Перед обличчям своїх викладачів, батьків і товаришів урочисто прийняли клятву і ліцеїсти.
  Першокурсників щиро привітали куратори груп.
  Сьогодні навчальні аудиторії знову заповнилися шумними натовпами студентів та ліцеїстів. Стартують лекції, семінари, практичні заняття, виставки, концерти, олімпіади, спортивні змагання.
  Розпочинається щоденний процес творення майбутніх медичних сестер, фельдшерів, фармацевтів - процес формування особистостей, готових служити здоров'ю людей, готових "бути людьми серед людей".

  Шановні студенти, бажаємо всім творчої наснаги, наполегливості та великого терпіння. Щасливого вам старту у новому навчальному році!

  Більше фото - ПЕРЕГЛЯНУТИ


  foot1

  foot2

  foot3

  Наша адреса
  74300, м. Берислав, Херсонська область,  вул.1 Травня, 173
  тел./факс:  8 (05546) 7- 48- 80;  7- 57- 06 – приймальна; 7- 54 - 69;  7- 53 - 77 – черговий,
  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  © 2019 Бериславський медичний коледж