Комунальний заклад

  Бериславський медичний коледж

  Херсонської обласної ради

       

  Ось і закінчився черговий навчальний рік. Спливли в історію безкінечні заняття, перескладання, консультації, самостійні та контрольні роботи, перші іспити. І уже стоять на сцені Бериславського медичного коледжу випускники 9 класу ліцею біолого-хімічного профілю 2018 року, до речі, найбільшого класу в нашій історії. Сьогодні 24 учня отримали документи про освіту, 3 з них – з відзнакою: Колпакова Анастасія, Рудак Юлія та Федоренко Дар’я.
  Щемливо було на серці у кожного з присутніх на казковому святі. Адже в цей тривожний час вирушають наші вихованці у незвідану путь, обираючи професію, а хтось продовжує навчання у вже рідному ліцеї. Як складеться їх доля – таємниця. Та подумки усі присутні бажали їм щастя та мирного неба над головою.
  Багато гарних напутніх слів та побажань було сказано на адресу випускників.

  З вітальним словом звернулася Марина Борисівна Лященко, завідувач навчально-методичного кабінету коледжу, побажавши випускникам щасливого життєвого шляху та перспективної професії, нових висот та перемог. З найсвітлішими напутніми словами-побажаннями завітав до закладу Олександр Михайленко, настоятель Свято-Введенського храму, протоієрей, зауваживши, що освіта – бездоганна опора на життєвому шляху для кожної людини, особливо для тієї, що обирає шлях медика, для якого збереження найціннішого – життя людини – має стати сенсом життя. Щирі побажання доповнила Ірина Володимирівна Федунова, куратор класу, загадавши сім бажань випускникам за допомогою чарівної квітки, які обов’язково мають здійснитися, Наталія Фесенко від імені усіх батьків учнів звернулася з щирими настановами до дітей, подякою до викладачів коледжу. Батьки здивували присутніх креативним фільмом про життя дітей в межах навчального закладу.  Та хіба могли залишити ліцей випускники, не висловивши свою вдячність наставникам, що упродовж 2 років формували з колишньої малечі гідних синів і дочок своєї держави. Викладачі стали сьогодні героями чарівної казки, на подив усіх присутніх в «ролі» вони влилися надзвичайно гармонійно.
  Свято ще довго озиватиметься щасливими акордом у серцях кожного, хто був присутній. Ось так легко, ніжно, трохи по-дитячому наївно відлетіли від нас у широкий, безмежний світ наші випускники. Юнаки і дівчата почали нове, невідоме для них доросле життя. Попереду випробування та змагання, але ту базу, яку вони отримали у стінах ліцею, ту казку, яку вони написали разом із викладачами, запам’ятаємо назавжди.
  Адміністрація Бериславського медичного коледжу висловлює щиру подяку Світлані Михайлівні Гавриловій, викладачу зарубіжної літератури, та Марині Олександрівні Іщенко, викладачу іноземної мови, за організацію та проведення чарівного свята.


  foot1

  foot2

  foot3

  Наша адреса
  74300, м. Берислав, Херсонська область,  вул.1 Травня, 173
  тел./факс:  8 (05546) 7- 48- 80;  7- 57- 06 – приймальна; 7- 54 - 69;  7- 53 - 77 – черговий,
  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  © 2019 Бериславський медичний коледж