Комунальний заклад

  Бериславський медичний коледж

  Херсонської обласної ради

       

  За ініціативи Голови правління ПАТ «Новокаховський комбінат хлібопродуктів» та ТОВ «АДМ Таврійський елеватор» Чередніченка Олександра Миколайовича відділення післядипломної освіти Бериславського медичного коледжу стало координатором курсів для працівників з надання першої невідкладної допомоги у надзвичайних ситуаціях. Метою проведення курсів є засвоєння працівниками найбільш  ефективних практичних прийомів з надання першої допомоги при серцево-судинних порушеннях, зупинці дихання, ускладненнях роботи серця, значній кровотечі, пошкодженнях голови та хребта.


  Заняття проводили провідні фахівці Каховської станції екстреної швидкої медичної допомоги та медицини катастроф на чолі з головним лікарем Жаром Ігорем Йосиповичем та лікарем швидкої Струком Василем Дмитровичем.

  Крім теоретичних знань і практичних навичок, ними було продемонстровано алгоритм дій роботи з дефібрилятором, який призначений для надання екстреної допомоги при раптовому важкому порушенні ритму серця та фібриляції шлуночків. У випадках, коли між життям і смертю всього лише п'ять хвилин, врятувати людину за допомогою цього апарату може будь-хто — не обов'язково лікар, необхідно пам'ятати лише про безпеку.  В останній день  на заняття  завітали безпосередні керівники та засновники ТОВ «АДМ Таврійський елеватор» та «ПАТ «Новокаховський комбінат хлібопродуктів». Вони були задоволені тим, що працівники навчаються і отримують  навички з надання першої невідкладної допомоги та виконують усі правила з дотримання техніки безпеки на підприємстві. По закінченню курсів усі учасники отримали сертифікати.


  Такі навчання корисні  для робітників будь-яких підприємств і закладів. Тож запрошуємо на навчання немедичних працівників з надання першої невідкладної допомоги, оскільки отримані знання  гарантують безпечну працю на підприємстві.


   


  foot1

  foot2

  foot3

  Наша адреса
  74300, м. Берислав, Херсонська область,  вул.1 Травня, 173
  тел./факс:  8 (05546) 7- 48- 80;  7- 57- 06 – приймальна; 7- 54 - 69;  7- 53 - 77 – черговий,
  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  © 2019 Бериславський медичний коледж