За ініціативи Голови правління ПАТ «Новокаховський комбінат хлібопродуктів» та ТОВ «АДМ Таврійський елеватор» Чередніченка Олександра Миколайовича відділення післядипломної освіти Бериславського медичного коледжу стало координатором курсів для працівників з надання першої невідкладної допомоги у надзвичайних ситуаціях. Метою проведення курсів є засвоєння працівниками найбільш  ефективних практичних прийомів з надання першої допомоги при серцево-судинних порушеннях, зупинці дихання, ускладненнях роботи серця, значній кровотечі, пошкодженнях голови та хребта.


Заняття проводили провідні фахівці Каховської станції екстреної швидкої медичної допомоги та медицини катастроф на чолі з головним лікарем Жаром Ігорем Йосиповичем та лікарем швидкої Струком Василем Дмитровичем. Крім теоретичних знань і практичних навичок, ними було продемонстровано алгоритм дій роботи з дефібрилятором, який призначений для надання екстреної допомоги при раптовому важкому порушенні ритму серця та фібриляції шлуночків. У випадках, коли між життям і смертю всього лише п'ять хвилин, врятувати людину за допомогою цього апарату може будь-хто — не обов'язково лікар, необхідно пам'ятати лише про безпеку.


В останній день  на заняття  завітали безпосередні керівники та засновники ТОВ «АДМ Таврійський елеватор» та «ПАТ «Новокаховський комбінат хлібопродуктів». Вони були задоволені тим, що працівники навчаються і отримують  навички з надання першої невідкладної допомоги та виконують усі правила з дотримання техніки безпеки на підприємстві. По закінченню курсів усі учасники отримали сертифікати.


Такі навчання корисні  для робітників будь-яких підприємств і закладів. Тож запрошуємо на навчання немедичних працівників з надання першої невідкладної допомоги, оскільки отримані знання  гарантують безпечну працю на підприємстві.


 


Вступна кампанія 2018


Форум


Ми в Facebook


Наш канал в Youtube


На даний момент 78 гостей на сайті

foot1

foot2

foot3

Наша адреса:
74300, м. Берислав,Херсонська область, вул.1 Травня, 173
тел./факс: 8(05546) 7-48-80; 7-57-06–приймальна; 7-54-69; 7-53-77–черговий, e-mail: medicbhs@ukr.net