74300, м. Берислав, Херсонська область,  вул.1 Травня, 173
 8 (05546) 7- 48- 80;  7- 57- 06 ; 7- 54 - 69;  7- 53 - 77

  Проведення курсів для працівників з надання першої невідкладної допомоги у надзвичайних ситуаціях

  За ініціативи Голови правління ПАТ «Новокаховський комбінат хлібопродуктів» та ТОВ «АДМ Таврійський елеватор» Чередніченка Олександра Миколайовича відділення післядипломної освіти Бериславського медичного коледжу стало координатором курсів для працівників з надання першої невідкладної допомоги у надзвичайних ситуаціях. Метою проведення курсів є засвоєння працівниками найбільш  ефективних практичних прийомів з надання першої допомоги при серцево-судинних порушеннях, зупинці дихання, ускладненнях роботи серця, значній кровотечі, пошкодженнях голови та хребта.


  Заняття проводили провідні фахівці Каховської станції екстреної швидкої медичної допомоги та медицини катастроф на чолі з головним лікарем Жаром Ігорем Йосиповичем та лікарем швидкої Струком Василем Дмитровичем.

  Крім теоретичних знань і практичних навичок, ними було продемонстровано алгоритм дій роботи з дефібрилятором, який призначений для надання екстреної допомоги при раптовому важкому порушенні ритму серця та фібриляції шлуночків. У випадках, коли між життям і смертю всього лише п'ять хвилин, врятувати людину за допомогою цього апарату може будь-хто — не обов'язково лікар, необхідно пам'ятати лише про безпеку.  В останній день  на заняття  завітали безпосередні керівники та засновники ТОВ «АДМ Таврійський елеватор» та «ПАТ «Новокаховський комбінат хлібопродуктів». Вони були задоволені тим, що працівники навчаються і отримують  навички з надання першої невідкладної допомоги та виконують усі правила з дотримання техніки безпеки на підприємстві. По закінченню курсів усі учасники отримали сертифікати.


  Такі навчання корисні  для робітників будь-яких підприємств і закладів. Тож запрошуємо на навчання немедичних працівників з надання першої невідкладної допомоги, оскільки отримані знання  гарантують безпечну працю на підприємстві.


   


  foot1

  foot2

  foot3

  Наша адреса
  74300, м. Берислав, Херсонська область,  вул.1 Травня, 173
  тел./факс:  8 (05546) 7- 48- 80;  7- 57- 06 – приймальна; 7- 54 - 69;  7- 53 - 77 – черговий,
  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  © 2019 Бериславський медичний коледж