Комунальний заклад

  Бериславський медичний коледж

  Херсонської обласної ради

       

  Орієнтири на здоровий спосіб життя

  Здоров'я людини – цікаве і складне явище. Воно завжди привертало і буде привертати увагу не лише дослідників, але й кожної людини. Це поняття таке давнє, що на всіх мовах світу є слово «здоров'я». Здоров'я – це висока працездатність, гарний настрій, упевненість у собі. Фізичне здоров'я дає гарне самопочуття , бадьорість, силу. Психічне здоров'я дарує спокій, чудовий настрій, доброту, радість. Соціальне – забезпечує успіх у навчанні. Але ніщо з цього не дається задарма. Для того, щоб зберегти своє здоров'я треба докласти неабияких зусиль.  Стан здоров'я залежить на 20% від спадковості, на 10% від рівня розвитку медицини, на 20% від стану довкілля та на 50% від способу життя. Тому справедливим є вислів «Ваше здоров'я –  у ваших руках». Людина біологічно запрограмована на багато більше років життя.  Ілля Мечніков стверджував: «Людина, яка померла раніше 150 років вчинила над собою насильство». І так ми, дійсно, чинимо над собою насильство щодня.

  Динамічний спосіб життя, наявність шкідливих звичок сприяють появі стресу, внаслідок чого людина починає хворіти.

  На жаль, люди сьогодні звикли сподіватися не на захисні сили свого організму, а на могутність сучасної медицини. Академік Амосов стверджував: «Щоб бути здоровим потрібні власні зусилля, постійні та значні. Замінити їх не можна нічим».

  Студенти Бериславського медичного коледжу, майбутні медичні працівники, повинні не лише навчитися пропагувати здоровий спосіб життя, а й власним прикладом доводити його користь.

  Тому з метою популяризації здорового способу життя серед студентської молоді, організації їх змістовного дозвілля та формування конкурентоспроможного медичного працівника в закладі було проведено спортивне свято під гаслом «Майбутнє моє і моєї країни», до якого було залучено студентів першого курсу. Організаторами свята виступили: заступник директора з навчальної роботи Запорожець Р.М., керівник фізичного виховання Левченко В.А., викладачі циклової комісії «Фізичне виховання» Бєлєй Т.Я., Сугак В.А., Федунова І.В., Жуковський О.В., Соколан Є.І. та куратори академічних груп Зима-Худякова І.О., Гаврилова С.М., Дідик В.В., Піскунова В.В., Запорожець О.М.


  Головним завданням стало згуртування студентської молоді довкола питання підтримки здоров'я.

  Свято розпочалося з урочистої лінійки, на якій прозвучав заклик до активної життєвої позиції.

  Студентам було запропоновано взяти участь у майстер-класі по встановленню наметів різних типів.


  Наступним етапом заходу стали спортивні змагання, в яких взяли участь збірна команда спеціальності «Сестринська справа» «Рух» (111, 112 академічні групи), збірна команда спеціальності «Лікувальна справа» «Живчики» (113, 114 академічні групи), команда спеціальності «Фармація» «БЕМС» (115 академічна група). Учасники змагання мали змогу показати свою швидкість, спритність, витривалість та кмітливість, а головне – командний дух у досягненні поставленої мети. Вболівальники не жаліли оплесків та різними способами намагалися підтримати свої команди. В запеклій боротьбі перемогу здобула збірна команда «Рух» спеціальності «Сестринська справа», ІІ місце посіла збірна  команда «Живчики» спеціальності «Лікувальна справа», а ІІІ місце - команда «БЕМС» спеціальності «Фармація»

  Не менш емоційно пройшов і туристично-географічний квест, в якому взяли участь п’ять команд:

  111 група – «Калина»,

  112 група – «Пірати»,

  113 група – «Діамант»,

  114 група – «Колумб»,

  115 група – «БЕМС».


  Учасникам було запропоновано пройти туристичними стежками рідної країни та продемонструвати свої знання з історії, географії та культури України. Перемогу поділили команди 113, 114 академічних груп «Діамант» та «Колумб".

  Після квесту учасники заходу мали можливість отримати ще один майстер-клас – «Ранкова гімнастика», адже як відомо вдалий день залежить від бадьорого ранку.

  Родзинкою заходу став пісенний вернісаж українських пісень, на якому студенти 113, 114 та 115 академічних груп змогли продемонструвати свої музичні здібності.


  Поважне журі у складі: Запорожець О.М., Козачук А.М., Нижник С.В., Соколан Є.І. не залишило без уваги жодну команду та нагородили всіх смачними подарунками.

  Даний захід довів, що студенти коледжу - дійсно активне молоде покоління, яке здатне популяризувати культуру здоров'я серед однолітків.

  Адміністрація закладу висловлює слова вдячності за організацію чудового свята, всебічний розвиток та формування молодого покоління викладачам фізичного виховання та кураторам академічних груп І курсу.

  БІЛЬШЕ ФОТО ЗА ПОСИЛАННЯМ "ФОТОГАЛЕРЕЯ БМК"

  foot1

  foot2

  foot3

  Наша адреса
  74300, м. Берислав, Херсонська область,  вул.1 Травня, 173
  тел./факс:  8 (05546) 7- 48- 80;  7- 57- 06 – приймальна; 7- 54 - 69;  7- 53 - 77 – черговий,
  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  © 2019 Бериславський медичний коледж