Останній дзвоник по-новому: без лінійки і квітів

 29 травня учні ліцею природничо-математичного напряму (біолого-хімічного профілю) Бериславського медичного коледжу разом з кураторами класів Шаповаловою Світланою Іванівною, Федуновою Іриною Володимирівною, Іщенко Мариною Олександрівною відвідали базу відпочинку Бериславського машинобудівного заводу, яка розташована в мальовничому місці на березі Дніпра, де було проведено свято Останнього дзвінка. Так-так не лінійка, не промови гостей та викладачів, а щось значно цікавіше!

Спершу учні взяли участь в інтелектуальному квесті «Розумники і розумниці». Маршрут команд складався з дев’яти станцій – дисциплін, які вивчали учні протягом навчального року. Ліцеїсти мали змогу перевірити свої знання з хімії, англійської мови, біології, географії, української мови, математики, української літератури, історії, фізики та врешті виявити, учні якого класу найрозумніші! Перше місце посіли дев’ятикласники, друге – учні 10 класу, а третє – ліцеїсти 8 класу, наші «першачки»!

Пізніше було проведено спортивний марафон «Ліцейські забави», учні змагалися в естафетах та іграх, найспритнішими та найшвидшими знову виявилися учні 9 класу! Відмінники навчання були нагороджені похвальними листами та грамотами. Увесь день супроводжувався дотепними коментарями учасників та запальним настроєм.


Форум


Ми в Facebook


Наш канал в Youtube


На даний момент 24 гостей на сайті

foot1

foot2

foot3

Наша адреса:
74300, м. Берислав,Херсонська область, вул.1 Травня, 173
тел./факс: 8(05546) 7-48-80; 7-57-06–приймальна; 7-54-69; 7-53-77–черговий, e-mail: medicbhs@ukr.net