Комунальний заклад

  Бериславський медичний коледж

  Херсонської обласної ради

       

  Останній дзвоник по-новому: без лінійки і квітів

   29 травня учні ліцею природничо-математичного напряму (біолого-хімічного профілю) Бериславського медичного коледжу разом з кураторами класів Шаповаловою Світланою Іванівною, Федуновою Іриною Володимирівною, Іщенко Мариною Олександрівною відвідали базу відпочинку Бериславського машинобудівного заводу, яка розташована в мальовничому місці на березі Дніпра, де було проведено свято Останнього дзвінка. Так-так не лінійка, не промови гостей та викладачів, а щось значно цікавіше!

  Спершу учні взяли участь в інтелектуальному квесті «Розумники і розумниці». Маршрут команд складався з дев’яти станцій – дисциплін, які вивчали учні протягом навчального року. Ліцеїсти мали змогу перевірити свої знання з хімії, англійської мови, біології, географії, української мови, математики, української літератури, історії, фізики та врешті виявити, учні якого класу найрозумніші! Перше місце посіли дев’ятикласники, друге – учні 10 класу, а третє – ліцеїсти 8 класу, наші «першачки»!

  Пізніше було проведено спортивний марафон «Ліцейські забави», учні змагалися в естафетах та іграх, найспритнішими та найшвидшими знову виявилися учні 9 класу! Відмінники навчання були нагороджені похвальними листами та грамотами. Увесь день супроводжувався дотепними коментарями учасників та запальним настроєм.


  foot1

  foot2

  foot3

  Наша адреса
  74300, м. Берислав, Херсонська область,  вул.1 Травня, 173
  тел./факс:  8 (05546) 7- 48- 80;  7- 57- 06 – приймальна; 7- 54 - 69;  7- 53 - 77 – черговий,
  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  © 2019 Бериславський медичний коледж