З Міжнародним днем медичної сестри!

Сестра – звучить так близько, до душі.
Без неї лікар – наче втратив крила.
Вона мов рівновага терезів,
Між болем сяє усмішкою мило.
Не завжди сил фізичних вистача,
Та меч в руках – її ласкаве слово,
Коли у серці рана запече,
Вона завжди віддать своє готова…
Леся Квіт

Життя та здоров’я – це головні цінності для кожного. Складно собі уявити нашу медицину без медичної сестри. Це одна з найгуманніших професій нашого часу.
Бериславський медичний коледж уже понад 50 років готує висококваліфікованих спеціалістів, професіоналів, людей з широким світоглядом, формує у майбутніх медиків почуття любові до ближнього, милосердя, людяності. Педагогічна діяльність колективу спрямована на високоякісну підготовку конкурентоспроможних медичних сестер.


Тому для нашого навчального закладу Міжнародний день медичної сестри є особливим святом.
Шануючи високодуховну та кваліфіковану працю медичних сестер у коледжі відбулася урочиста лінійка з нагоди  Дня медичної сестри.
Завідувач відділення «Сестринська справа. Фармація» Кобельчук Ірина Ігорівна привітала та вручила подяки нашим дорогим викладачам з дисципліни «Основи медсестринства» Шевченко Анні Олександрівні, Іванчук Олені Василівні, Шкуропат Вікторії Володимирівні та Литвиновій Аліні Едуардівні за сумлінну працю в підготовці висококваліфікованих спеціалістів та високий професіоналізм. Студенти відділення «Сестринська справа», які є активними учасниками предметних олімпіад та конкурсів, культурно-масових заходів та спортивних змагань також були нагороджені грамотами.


Шановні медичні сестри! Висловлюємо подяку Вам за відданість своєму обов’язку, дбайливість про хвору людину та за прояв щирого милосердя до кожного пацієнта.

Пам’ятаймо, професія медсестри – вічна… Доки існуватиме людство, буде потреба в догляді, співчутті та розумінні.


Форум


Ми в Facebook


Наш канал в Youtube


На даний момент 22 гостей на сайті

foot1

foot2

foot3

Наша адреса:
74300, м. Берислав,Херсонська область, вул.1 Травня, 173
тел./факс: 8(05546) 7-48-80; 7-57-06–приймальна; 7-54-69; 7-53-77–черговий, e-mail: medicbhs@ukr.net