Комунальний заклад

  Бериславський медичний коледж

  Херсонської обласної ради

       


  Старими сірими мурами, кам’яними дорогами, золотоверхими костелами та величними площами, охопленими гіркуватим запахом кави та шоколаду, милувалися студенти Бериславського медичного коледжу зі своїми викладачами Я.А.Клікушиною, В.В.Піскуновою та Т.І.Яремчук, які побували у легендарному місті Львів.


  Львів скаже набагато більше сам про себе, ніж про нього написано. Це місто-музей під відкритим небом, де кожна вуличка є живою легендою, що прикрашає сучасність. Під час екскурсій студенти ознайомилися з історією Львову та побачили багато історичних місць, зокрема: архітектурний ансамбль собору Св. Юра, площу Ринок, старовинну музей-аптеку у центрі Львова «Під чорним орлом», палац Потоцьких, Вірменський собор, пам'ятник засновнику міста Львова, сину князя Романа Мстиславовича, відомому політичному діячу і полководцю князю Данилу Романовичу Галицькому, Львівський театр опери та балету, Будинок вчених, парк «Високий замок».

  Увечері відвідали оперу «Кармен» Ж.Бізе, короткий зміст якої можна описати практично в двох реченнях. Однак ту гаму людських почуттів і пристрастей, яку відчувають герої твору, ніякими словами передати неможливо - тільки музикою і театральної грою, що і вдалося майстерно здійснити Жоржу Бізе і акторам опери.

  Крім Львова, побували в Карпатах. Оглянули один із найкрасивіших водоспадів Українських Карпат - водоспад Шипіт, найбільше Карпатське озеро - озеро Синевир, яке овіяне безліччю легенд, спробували унікальні мінеральні джерела – «Калечинська» та «Соймівська», скуштували карпатських страв та напоїв і намилуватися гірськими пейзажами.

  В результаті поїздки студенти згуртувалися, підвищили свою мотивацію для подальшого навчання, отримали купу нових вражень, якісно відпочили – тобто всебічно підготувалися до успішної здачі літньої сесії.


  Яна Анатоліївна Клікушина,

  викладач української мови та літератури


  foot1

  foot2

  foot3

  Наша адреса
  74300, м. Берислав, Херсонська область,  вул.1 Травня, 173
  тел./факс:  8 (05546) 7- 48- 80;  7- 57- 06 – приймальна; 7- 54 - 69;  7- 53 - 77 – черговий,
  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  © 2019 Бериславський медичний коледж