Старими сірими мурами, кам’яними дорогами, золотоверхими костелами та величними площами, охопленими гіркуватим запахом кави та шоколаду, милувалися студенти Бериславського медичного коледжу зі своїми викладачами Я.А.Клікушиною, В.В.Піскуновою та Т.І.Яремчук, які побували у легендарному місті Львів.


Львів скаже набагато більше сам про себе, ніж про нього написано. Це місто-музей під відкритим небом, де кожна вуличка є живою легендою, що прикрашає сучасність. Під час екскурсій студенти ознайомилися з історією Львову та побачили багато історичних місць, зокрема: архітектурний ансамбль собору Св. Юра, площу Ринок, старовинну музей-аптеку у центрі Львова «Під чорним орлом», палац Потоцьких, Вірменський собор, пам'ятник засновнику міста Львова, сину князя Романа Мстиславовича, відомому політичному діячу і полководцю князю Данилу Романовичу Галицькому, Львівський театр опери та балету, Будинок вчених, парк «Високий замок».

Увечері відвідали оперу «Кармен» Ж.Бізе, короткий зміст якої можна описати практично в двох реченнях. Однак ту гаму людських почуттів і пристрастей, яку відчувають герої твору, ніякими словами передати неможливо - тільки музикою і театральної грою, що і вдалося майстерно здійснити Жоржу Бізе і акторам опери.

Крім Львова, побували в Карпатах. Оглянули один із найкрасивіших водоспадів Українських Карпат - водоспад Шипіт, найбільше Карпатське озеро - озеро Синевир, яке овіяне безліччю легенд, спробували унікальні мінеральні джерела – «Калечинська» та «Соймівська», скуштували карпатських страв та напоїв і намилуватися гірськими пейзажами.

В результаті поїздки студенти згуртувалися, підвищили свою мотивацію для подальшого навчання, отримали купу нових вражень, якісно відпочили – тобто всебічно підготувалися до успішної здачі літньої сесії.


Яна Анатоліївна Клікушина,

викладач української мови та літератури


Форум


Ми в Facebook


Наш канал в Youtube


На даний момент 21 гостей на сайті

foot1

foot2

foot3

Наша адреса:
74300, м. Берислав,Херсонська область, вул.1 Травня, 173
тел./факс: 8(05546) 7-48-80; 7-57-06–приймальна; 7-54-69; 7-53-77–черговий, e-mail: medicbhs@ukr.net