Комунальний заклад

  Бериславський медичний коледж

  Херсонської обласної ради

       


  Правильно обрана в житті кожної людини професія – це одна зі складових успішного кар’єрного зросту. Вибрати слід не тільки професію, а пов’язаний з нею відповідний стиль життя та вид діяльності.

  Сьогодні, 21 квітня Бериславський медичний коледж гостинно відчинив свої двері для майбутніх випускників шкіл, їх батьків та гостей. З метою отримання інформації щодо умов вступу, особливостей навчально-виховного процесу, а також для ознайомлення з матеріально-технічною базою учні дев’ятих – одинадцятих класів завітали до нашого навчального закладу.


  Перед присутніми виступив директор коледжу Кучер Володимир Петрович, який розповів про перспективи навчання в закладі, наголосивши, що професія медика є дефіцитною та найбільш затребуваною.

  Відповідальний секретар приймальної комісії Кобельчук Ірина Ігорівна детально ознайомила з умовами вступу до коледжу. Кожен отримав буклети, листівки та газету «Студентський вісник» з детальною інформацією про навчальний заклад.
  Окрасою заходу став виступ студентів, які вражали своїми хореографічними та вокальними здібностями.

  По завершенню програми було проведено екскурсію по коледжу, центру практичного навчання та гуртожитку, де детально ознайомили з перевагами навчання та умовами проживання в гуртожитку.

  Шановні абітурієнти! Приєднуйтеся до родини Бериславського медичного коледжу!
  Будемо раді бачити Вас на Вступі-2018!


  Більше фото за посиланням "Фотогалерея БМК"


  foot1

  foot2

  foot3

  Наша адреса
  74300, м. Берислав, Херсонська область,  вул.1 Травня, 173
  тел./факс:  8 (05546) 7- 48- 80;  7- 57- 06 – приймальна; 7- 54 - 69;  7- 53 - 77 – черговий,
  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  © 2019 Бериславський медичний коледж