Комунальний заклад

  Бериславський медичний коледж

  Херсонської обласної ради

       

   

  З метою забезпечення належних дій студентів і працівників медичного коледжу в умовах виникнення надзвичайних ситуацій 13 березня Бериславським районним сектором ГУ ДСНС України у Херсонській області була проведена навчальна евакуація на випадок пожежі.

  Начальник районного сектора підполковник Бех Ігор Володимирович ознайомив студентів з правилами поводження в надзвичайних ситуаціях, розповів причини виникнення пожеж та їх наслідки, основні правила безпеки життєдіяльності та нагадав алгоритм дій у разі пожежі під час навчального процесу. Провідний інспектор, Воробйов Ігор Пилипович розповів про статистику надзвичайних ситуацій в області та наголосив на основних правилах поводження з вогнем.

  О 10 год 30 хв згідно плану евакуації студенти та працівники коледжу організовано були евакуйовані через головні та запасні виходи. Після евакуації були проведені практичні навчання з пожежогасіння із залученням студентів коледжу. Студенти мали змогу самостійно застосувати вогнегасники під час ліквідації пожежі. Також рятувальники надали можливість спробувати себе у ролі пожежника за допомогою спеціального автомобіля та шлангу з якого, під дією тиску, подавалася вода.

  Таке навчання є дуже корисним, бо невідомо, яка надзвичайна ситуація може трапитись у житті.

   

   

  Дякуємо співробітникам пожежної частини за проведену навчально-виховну  роботу!

   


  foot1

  foot2

  foot3

  Наша адреса
  74300, м. Берислав, Херсонська область,  вул.1 Травня, 173
  тел./факс:  8 (05546) 7- 48- 80;  7- 57- 06 – приймальна; 7- 54 - 69;  7- 53 - 77 – черговий,
  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  © 2019 Бериславський медичний коледж