З метою забезпечення належних дій студентів і працівників медичного коледжу в умовах виникнення надзвичайних ситуацій 13 березня Бериславським районним сектором ГУ ДСНС України у Херсонській області була проведена навчальна евакуація на випадок пожежі.

Начальник районного сектора підполковник Бех Ігор Володимирович ознайомив студентів з правилами поводження в надзвичайних ситуаціях, розповів причини виникнення пожеж та їх наслідки, основні правила безпеки життєдіяльності та нагадав алгоритм дій у разі пожежі під час навчального процесу. Провідний інспектор, Воробйов Ігор Пилипович розповів про статистику надзвичайних ситуацій в області та наголосив на основних правилах поводження з вогнем.

О 10 год 30 хв згідно плану евакуації студенти та працівники коледжу організовано були евакуйовані через головні та запасні виходи. Після евакуації були проведені практичні навчання з пожежогасіння із залученням студентів коледжу. Студенти мали змогу самостійно застосувати вогнегасники під час ліквідації пожежі. Також рятувальники надали можливість спробувати себе у ролі пожежника за допомогою спеціального автомобіля та шлангу з якого, під дією тиску, подавалася вода.

Таке навчання є дуже корисним, бо невідомо, яка надзвичайна ситуація може трапитись у житті.

 

 

Дякуємо співробітникам пожежної частини за проведену навчально-виховну  роботу!

 


Форум


Ми в Facebook


Наш канал в Youtube


На даний момент 18 гостей на сайті

foot1

foot2

foot3

Наша адреса:
74300, м. Берислав,Херсонська область, вул.1 Травня, 173
тел./факс: 8(05546) 7-48-80; 7-57-06–приймальна; 7-54-69; 7-53-77–черговий, e-mail: medicbhs@ukr.net