За ініціативи директора Бериславської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №5 Гайдай С.В., учні 8 класу відвідали Бериславський медичний коледж з метою ознайомлення з професією медичного працівника. Керівництво коледжу люб’язно запросило майбутніх абітурієнтів  до Центру практичного навчання, де студенти здобувають практичні навички, необхідні для подальшої професійної діяльності.

У центрі учні мали можливість безпосередньо поспілкуватися зі студентами та викладачами коледжу. Шаповалова С. І., методист відділення післядипломної освіти, розповіла про умови вступу до медичного коледжу, необхідність здобуття грунтовних  знань  у школі, перспективи професії медика. Учні взяли участь у вікторині на знання медицини, після чого отримали смачні вітаміни.

Старший лаборант коледжу Башта О. В. пояснила чим відрізняється професія фельдшера і медсестри та провела майстер-клас з практичних навичок.

Литвинова А. Е., викладач дисципліни «Основи медсестринства», разом із  студентами продемонстрували основні медичні маніпуляції та навички, якими повинна володіти медична сестра  в процесі догляду за хворими.

Зустріч відбулася у дружній та теплій атмосфері.

Запрошуємо всіх, хто бажає присвятити себе найгуманнішій професії людства!

Будемо раді бачити Вас в Бериславському медичному коледжі!


Форум


Ми в Facebook


Наш канал в Youtube


На даний момент 25 гостей на сайті

foot1

foot2

foot3

Наша адреса:
74300, м. Берислав,Херсонська область, вул.1 Травня, 173
тел./факс: 8(05546) 7-48-80; 7-57-06–приймальна; 7-54-69; 7-53-77–черговий, e-mail: medicbhs@ukr.net