Комунальний заклад

  Бериславський медичний коледж

  Херсонської обласної ради

       

   

  За ініціативи директора Бериславської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №5 Гайдай С.В., учні 8 класу відвідали Бериславський медичний коледж з метою ознайомлення з професією медичного працівника. Керівництво коледжу люб’язно запросило майбутніх абітурієнтів  до Центру практичного навчання, де студенти здобувають практичні навички, необхідні для подальшої професійної діяльності.

  У центрі учні мали можливість безпосередньо поспілкуватися зі студентами та викладачами коледжу. Шаповалова С. І., методист відділення післядипломної освіти, розповіла про умови вступу до медичного коледжу, необхідність здобуття грунтовних  знань  у школі, перспективи професії медика. Учні взяли участь у вікторині на знання медицини, після чого отримали смачні вітаміни.

  Старший лаборант коледжу Башта О. В. пояснила чим відрізняється професія фельдшера і медсестри та провела майстер-клас з практичних навичок.

  Литвинова А. Е., викладач дисципліни «Основи медсестринства», разом із  студентами продемонстрували основні медичні маніпуляції та навички, якими повинна володіти медична сестра  в процесі догляду за хворими.

  Зустріч відбулася у дружній та теплій атмосфері.

  Запрошуємо всіх, хто бажає присвятити себе найгуманнішій професії людства!

  Будемо раді бачити Вас в Бериславському медичному коледжі!


  foot1

  foot2

  foot3

  Наша адреса
  74300, м. Берислав, Херсонська область,  вул.1 Травня, 173
  тел./факс:  8 (05546) 7- 48- 80;  7- 57- 06 – приймальна; 7- 54 - 69;  7- 53 - 77 – черговий,
  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  © 2019 Бериславський медичний коледж