Комунальний заклад

  Бериславський медичний коледж

  Херсонської обласної ради

       


  «Я МАЮ ПРАВО!»

  Питання прав і свобод людини на сьогодні є найважливішою проблемою внутрішньої та зовнішньої політики всіх держав світової спільноти. Саме стан справ у сфері забезпечення прав і свобод, їх практичної реалізації є тим критерієм, за яким оцінюється рівень демократичного розвитку будь-якої держави й суспільства в цілому.

  Кожна людина має громадянські (особисті) й політичні права, свободи, а також економічні, соціальні, екологічні та культурні права. Такі права є загальними та рівними для всіх. Без дотримання цих прав неможливе нормальне існування та розвиток людини в суспільстві.

  Права громадян закріплені в нашому основному Законі – Конституції України. Вона увібрала фундаментальні положення Декларації, зокрема щодо верховенства прав людини, рівності й непорушності її прав, права людини на свободу та особисту недоторканність, на достатній рівень життя тощо.

  На жаль, українське суспільство є поки що далеким від реального втілення ідеалів Декларації. Значна кількість громадян України до цього часу незабезпечена мінімальними правами, передбаченими цим документом. Адже кожна людина має право на працю та справедливу винагороду за неї, яка забезпечувала б людині та її сім’ї гідні умови існування, захист від безробіття, задовільний життєвий рівень, невтручання в особисте й сімейне життя, недоторканність житла, свободу думки, совісті та релігії, справедливий і неупереджений суд.

  Саме тому під час проведення акції просвітницького характеру основним завданням Бериславського медичного коледжу було показати людям, що захищати свої права – реально, не страшно та не так складно, як ми звикли думати, роз’яснити алгоритм дій та спонукати громадян до захисту їхніх прав, сформувати усталену поведінку – «я знаю, що можу захистити свої права, і я це роблю».

  Студенти перших курсів провели інформаційний флешмоб: «Я маю право!», також студентами коледжу була створена брошура «Права та обов’язки пацієнтів». Всі заходи з реалізації просвітницького проекту «Я маю право!» були спрямовані на подолання правового нігілізму та стимулювання правомірної поведінки серед працівників закладу та студентів. Вони проходили під девізом: ЗНАЮ! ДІЮ! ЗАХИЩАЮ!

  • Знаю свої права.
  • Користуюсь ними і знаю, що треба робити, коли мої права порушують.
  • Захищаю себе згідно з законами, а держава захищає мене і мої права.


  foot1

  foot2

  foot3

  Наша адреса
  74300, м. Берислав, Херсонська область,  вул.1 Травня, 173
  тел./факс:  8 (05546) 7- 48- 80;  7- 57- 06 – приймальна; 7- 54 - 69;  7- 53 - 77 – черговий,
  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  © 2019 Бериславський медичний коледж