Семінар-тренінг

«Шляхи удосконалення професійної компетентності викладачів медичного коледжу»

11 січня у коледжі пройшов семінар-тренінг для викладачів «Шляхи удосконалення професійної компетентності викладачів медичного коледжу» у ході якого учасники удосконалювали свої професійні вміння, навички, обмінювались досвідом, застосовували сучасні педагогічні техніки на практиці.

Дуже цікаво і конструктивно працювали над визначенням основних складових професійної компетентності викладача та лікаря. З’ясовували як можна перетворити недоліки використання мобільного телефону студентами на уроці на переваги. А також  змагались в умінні за дуже короткий час мотивувати до вивчення будь-якої теми на занятті.


Учасники дуже продуктивно провели час на тренінгу та відзначили креативність, сучасний підхід у виборі та залученні педагогічних ресурсів щодо формування компетентності конкурентоспроможного випускника медичного коледжу.

Сьогодні викладачі коледжу зробили ще один крок до  усвідомлення себе як інноваційної особистості, відходу від стереотипів, відкритості до нового досвіду і готовності до змін.
Форум


Ми в Facebook


Наш канал в Youtube


На даний момент 21 гостей на сайті

foot1

foot2

foot3

Наша адреса:
74300, м. Берислав,Херсонська область, вул.1 Травня, 173
тел./факс: 8(05546) 7-48-80; 7-57-06–приймальна; 7-54-69; 7-53-77–черговий, e-mail: medicbhs@ukr.net