Комунальний заклад

  Бериславський медичний коледж

  Херсонської обласної ради

       

  Семінар-тренінг

  «Шляхи удосконалення професійної компетентності викладачів медичного коледжу»

  11 січня у коледжі пройшов семінар-тренінг для викладачів «Шляхи удосконалення професійної компетентності викладачів медичного коледжу» у ході якого учасники удосконалювали свої професійні вміння, навички, обмінювались досвідом, застосовували сучасні педагогічні техніки на практиці.

  Дуже цікаво і конструктивно працювали над визначенням основних складових професійної компетентності викладача та лікаря. З’ясовували як можна перетворити недоліки використання мобільного телефону студентами на уроці на переваги. А також  змагались в умінні за дуже короткий час мотивувати до вивчення будь-якої теми на занятті.


  Учасники дуже продуктивно провели час на тренінгу та відзначили креативність, сучасний підхід у виборі та залученні педагогічних ресурсів щодо формування компетентності конкурентоспроможного випускника медичного коледжу.

  Сьогодні викладачі коледжу зробили ще один крок до  усвідомлення себе як інноваційної особистості, відходу від стереотипів, відкритості до нового досвіду і готовності до змін.
  foot1

  foot2

  foot3

  Наша адреса
  74300, м. Берислав, Херсонська область,  вул.1 Травня, 173
  тел./факс:  8 (05546) 7- 48- 80;  7- 57- 06 – приймальна; 7- 54 - 69;  7- 53 - 77 – черговий,
  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  © 2019 Бериславський медичний коледж