Комунальний заклад

  Бериславський медичний коледж

  Херсонської обласної ради

       

  Всеукраїнський тиждень права

  Кожна людина народжена  вільною для щасливого життя на Землі. Це незаперечна істина. Тоді чому ж  так багато  нещасних, бідних, знедолених?

  Усі ми живемо в соціумі, в суспільстві, де діють  певні закони, яких потрібно  дотримуватись. Добро і зло…Ці дві протилежності оточують нас повсякчас, і ми  повинні  зробити свій свідомий вибір. Почуття любові і чесне виконання  громадського обов’язку - це основа  щасливого життя. Лихі ж думки утворюють ніби кору  поганих звичок, які держать  людину в полоні і штовхають її на протизаконні вчинки, за які  рано чи пізно наступає покарання. Задумайтесь, чи варто собі псувати життя, вибираючи зло? Пам’ятайте, що усі свої проблеми, усі  життєві чвари ви створюєте самі, з власної волі, а іноді  з добрими намірами.

  Як не перейти межу дозволеного? Як не заподіяти зло іншій людині ? А головне – як уберегтися від необдуманих злочинних дій? Які види відповідальності за вчинені проступки і злочини?

  Відповіді на ці та інші питання  лягли в основу декади  правового виховання, яка розпочалася  у Бериславському медичному  коледжі.

  11 грудня ( понеділок)  відбувся конкурс плакатів на правову  тематику « Ні – корупції!»   До участі в ньому були залучені студенти  111 групи ( куратор – Біжко Т.В.), 112 групи ( куратор – Зима – Худякова І.О.), 113 групи (куратор – Дідик В.В.), 114 групи ( куратор – Піскунова В.В.), 115 групи (куратор - Запорожець О.М.), 211 групи (куратор - Димченко Л.І.), 212 групи ( куратор – Лисенкова Н.А.), учні 8 класу( класний керівник – Шаповалова С.І.).

  12 грудня ( вівторок ) пройшла  зустріч  із начальником відділу  організації і надання безоплатної вторинної правової допомоги Бериславського місцевого  центру  Шиліною  Тетяною Олександрівною, яка ознайомила  студентів 111, 112, 113, 122 академічних груп із правами неповнолітніх у трудових  правовідносинах. Це було цікаво  для майбутніх  медичних працівників, адже кожен із них вибрав благородну місію - рятувати життя людині. Виконувати державну політику у сфері охорони здоров’я – це висока мета, це шлях, з якого не зійде сильний, а таким є більшість  наших випускників.

  13 грудня ( середа ) відбулася зустріч із головним  спеціалістом служби у справах дітей Бериславської районної державної адміністрації  Гавриловим Є.В., який основну увагу приділив вихованню почуттів  людської гідності, розумінню соціальної цінності права та формуванню у молоді правової свідомості і правової культури. Бесіда «Правопорушення і юридична відповідальність» викликала зацікавленість у студентів 114, 115 та 121 груп,  які задавали питання та уважно слухали відповіді.

  Життя  - це мандрівка в невідоме. Воно насичене  несподіванками, авантюрами, небезпечними пригодами та загрозливим випробуваннями.

  Людино, вибір правильного життєвого шляху залежить тільки від тебе!

  foot1

  foot2

  foot3

  Наша адреса
  74300, м. Берислав, Херсонська область,  вул.1 Травня, 173
  тел./факс:  8 (05546) 7- 48- 80;  7- 57- 06 – приймальна; 7- 54 - 69;  7- 53 - 77 – черговий,
  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  © 2019 Бериславський медичний коледж