Комунальний заклад

  Бериславський медичний коледж

  Херсонської обласної ради

       

   23 листопада у Бериславському медичному коледжі  пройшов  День регіону. Колеги з Херсонського базового медичного коледжу та Генічеського медичного училища завітали до музею коледжу. У ході екскурсії студенти ознайомили всі присутніх з 55-річною славною історією розвитку, становленням сучасного  медичного навчального закладу – Бериславського медичного коледжу.
  Цікаво і змістовно пройшла практична конференція на тему «Хоспісна та паліативна допомога. Стан. Проблеми. Перспективи». Викладач  Херсонського базового медичного коледжу  Борискін Сергій Вікторович  ознайомив усіх присутніх з  системою роботи волонтерського загону, формами роботи зі студентами з напрямків волонтерського руху у навчальному закладі.


   

  Викладачі нашого коледжу Фартушний Артем Юрійович та Шевченко Ганна Олександрівна презентували  форми роботи з підготовки молодших медичних працівників у коледжі, станом паліативної та хоспісної допомоги у Херсонській області.

   

  Студент Генічеського медичного училища Кравченко Андрій виступив з доповіддю «Паліативна медицина та геронтологія».
  Чумак Віктор – студент Бериславського медичного коледжу ознайомив усіх присутніх з підходами до хоспісної та паліативної допомоги у Європі.
  Завідувач навчально-методичого кабінету Херсонського базового медичного коледжу Москова Олена Миколаївна зазначила, що тема конференції є дійсно актуальною на сьогоднішній день, вручила сертифікати учасникам конференції, а  також  подякувала всіх за ґрунтовну підготовку.
  Відкриті практичні заняття, проведені викладачами Жуковським О.В., Звягінцевим С.В.,  відзначались  інтегрованим підходом до вивчення навчального матеріалу,  використанням  різноманітних сучасних форм і підходів до освітнього процесу, високим методичним рівнем, професійною майстерністю викладачів.

  Завершальним у роботі Дня регіону був тренінг, проведений практичним психологом Глинянською Ніною Василівною  з усіма учасниками даного заходу на тему «Що в імені тобі моєму» . Усі учасники Дня регіону відзначили високий навчально-методичний  рівень підготовки даного заходу, професіоналізм  педагогічного  колективу , а також подякували  дирекції коледжу в особі Кучера  Володимира Петровича за створені  умови для підготовки сучасних медичних працівників.


   Завідувач навчально-методичним кабінетом Лященко М.Б.


  foot1

  foot2

  foot3

  Наша адреса
  74300, м. Берислав, Херсонська область,  вул.1 Травня, 173
  тел./факс:  8 (05546) 7- 48- 80;  7- 57- 06 – приймальна; 7- 54 - 69;  7- 53 - 77 – черговий,
  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  © 2019 Бериславський медичний коледж