23 листопада у Бериславському медичному коледжі  пройшов  День регіону. Колеги з Херсонського базового медичного коледжу та Генічеського медичного училища завітали до музею коледжу. У ході екскурсії студенти ознайомили всі присутніх з 55-річною славною історією розвитку, становленням сучасного  медичного навчального закладу – Бериславського медичного коледжу.
Цікаво і змістовно пройшла практична конференція на тему «Хоспісна та паліативна допомога. Стан. Проблеми. Перспективи». Викладач  Херсонського базового медичного коледжу  Борискін Сергій Вікторович  ознайомив усіх присутніх з  системою роботи волонтерського загону, формами роботи зі студентами з напрямків волонтерського руху у навчальному закладі.


 

Викладачі нашого коледжу Фартушний Артем Юрійович та Шевченко Ганна Олександрівна презентували  форми роботи з підготовки молодших медичних працівників у коледжі, станом паліативної та хоспісної допомоги у Херсонській області.

 

Студент Генічеського медичного училища Кравченко Андрій виступив з доповіддю «Паліативна медицина та геронтологія».
Чумак Віктор – студент Бериславського медичного коледжу ознайомив усіх присутніх з підходами до хоспісної та паліативної допомоги у Європі.
Завідувач навчально-методичого кабінету Херсонського базового медичного коледжу Москова Олена Миколаївна зазначила, що тема конференції є дійсно актуальною на сьогоднішній день, вручила сертифікати учасникам конференції, а  також  подякувала всіх за ґрунтовну підготовку.
Відкриті практичні заняття, проведені викладачами Жуковським О.В., Звягінцевим С.В.,  відзначались  інтегрованим підходом до вивчення навчального матеріалу,  використанням  різноманітних сучасних форм і підходів до освітнього процесу, високим методичним рівнем, професійною майстерністю викладачів.

Завершальним у роботі Дня регіону був тренінг, проведений практичним психологом Глинянською Ніною Василівною  з усіма учасниками даного заходу на тему «Що в імені тобі моєму» . Усі учасники Дня регіону відзначили високий навчально-методичний  рівень підготовки даного заходу, професіоналізм  педагогічного  колективу , а також подякували  дирекції коледжу в особі Кучера  Володимира Петровича за створені  умови для підготовки сучасних медичних працівників.


 Завідувач навчально-методичним кабінетом Лященко М.Б.


Форум


Ми в Facebook


Наш канал в Youtube


На даний момент 23 гостей на сайті

foot1

foot2

foot3

Наша адреса:
74300, м. Берислав,Херсонська область, вул.1 Травня, 173
тел./факс: 8(05546) 7-48-80; 7-57-06–приймальна; 7-54-69; 7-53-77–черговий, e-mail: medicbhs@ukr.net