Комунальний заклад

  Бериславський медичний коледж

  Херсонської обласної ради

       

  Сьогодні таке захворювання, як СНІД, відомо в кожному куточку земної кулі. Його справедливо називають великомасштабною епідемією, чумою 20-го і 21-го століть, яка реально загрожує людству.
  Щороку 1 грудня весь світ відзначає день боротьби зі СНІДом. Це не просто чергова значуща дата в календарі, а день скорботи за мільйонами померлих від цієї невиліковної хвороби. Всім відомі шляхи передачі цієї хвороби, але найважливіше знати якими методами можна уберегтися від зараження.
    5 грудня у Бериславському медичному коледжі медичним представником мультинаціональної корпорації Reckitt Benckiser Олександром Калеухом була проведена практична конференція до Дня боротьби зі СНІДом.
  В ході якої була розглянута історія виникнення цієї хвороби та представлена сумна статистика 2016 року по захворюваності українців, яка складає 60% зараження статевим шляхом. Студентів ознайомили з використанням різних видів контрацептивів та правильністю підбору в конкретних випадках.


   Учасники практичної конференції мали можливість практично відчути себе в ролі фармацевта, що мало професійну направленість для здійснення фармацевтичної опіки.

  Також в ході конференції було проаналізовано фармацевтичну дію інших лікарських препаратів для застосування при болю в горлі одними з яких є продукція корпорації Reckitt Benckiser – серія препаратів Strepsils, що є найпопулярнішими для лікування болю в горлі.
  Інформація, яка була представлена на конференції, виявилася дуже цікавою, а головне важливою кожному для збереження здоров'я.
                                                               
       

  Завідувач відділення «Лікувальна справа» Аркушенко Г.Г.


  «Молодь Бериславщини за життя без СНІДу»

   У рамках молодіжної акції «Молодь Бериславщини – за життя без СНІДу» 1 грудня на вулицях міста за участю волонтерів – учнів ліцею Бериславського медичного коледжу спільно з Бериславським районним центром соціальної служби  для сім’ї, дітей та молоді у центрі міста було організовано інформаційні центри, де розповсюджувалися інформаційно-профілактичні  буклети щодо профілактики ВІЛ/СНІД.

  Ліцеїсти розповіли громадянам міста, що таке СНІД, як можна заразитись, якими шляхами ВІЛ передається, як боротись із ним, що потрібно зробити для виявлення вірусу та інше. Подякували слухачам за увагу та подарували їм власноруч виготовлені пам’ятки «Допоможи собі сам!» та червоні стрічки (1991 року художник Франк Мур створив цей символ надії, який поєднав людей у боротьбі зі СНІДом).

  Організатор ліцею Ємець Ю.О.  Здоровий спосіб життя та зміцнення здоров’я  - головна складова на шляху покращення якості життя. Традиційно, 1 грудня увесь світ відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом.

   День боротьби зі СНІДом було започатковано Всесвітньою організацією охорони здоров’я в 1988 році.

  Цього дня в багатьох країнах світу з метою привернути увагу до проблеми поширення вірусу імунодефіциту людини проводяться численні суспільні акції та благодійні концерти.

   Молодість – дуже коротка пора. Та саме в цей період людина формується на все життя. Як важливо визначити для себе справжні цінності, навчитися любити кого-небудь, крім самих себе. Як важливо зрозуміти, що робить людину по справжньому щасливою. Для цього треба так не багато: лише усвідомити, що людині, насамперед, необхідно піклуватися про власну духовну красу.

   З метою збереження здоров'я студентської молоді, формування здорового способу життя та культури здоров'я, в коледжі була проведена лінійка, присвячена Дню боротьби зі СНІДом «СНІД – загроза людській успішності».  foot1

  foot2

  foot3

  Наша адреса
  74300, м. Берислав, Херсонська область,  вул.1 Травня, 173
  тел./факс:  8 (05546) 7- 48- 80;  7- 57- 06 – приймальна; 7- 54 - 69;  7- 53 - 77 – черговий,
  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  © 2019 Бериславський медичний коледж