Пізнаємо нове

13 листопада з метою попередження нещасних випадків під час навчально-виховного процесу, травмування та загибелі у побуті, запобігання пожеж учні ліцею відвідали 1 державну пожежно-рятувальну частину ГУДСНС України у Херсонській області Бериславського району, яка обслуговує 42 населених пункти 56 тисяч населення.

Зустрів люб’язно нас  в.о. начальника сектора підполковник Бех Ігор Володимирович. Під час екскурсії пожежник-рятувальник Ільчишин Микола Васильович ознайомив учнів з причинами виникнення пожеж та правилами поведінки при їх виникненні, як оперативно-рятувальні загони реагують на сигнал тривоги, як від їх швидкості і злагоджених дій залежить життя людей. Найбільше учням запам’яталися відвідини гаража з технікою та устаткуванням. Учні фотографувались поряд з технікою та мали змогу роздивитись костюми, в яких працюють пожежні. З цікавістю оглянули і тренувальний майданчик пожежників; задавали питання про те, як запобігти пожежі, про роботу рятувальників, про цікаві випадки з професійного життя пожежників.


Таке спілкування з рятувальниками дозволило ліцеїстам отримати нові, більш ґрунтовні знання про правила запобігання пожежам та поведінки при виникненні надзвичайної ситуації та познайомити з професією героя-рятувальника, а також спробувати її на собі.

Дякуємо співробітникам пожежної частини за захоплюючу та пізнавальну екскурсію!


Форум


Ми в Facebook


TwitterНаш канал в Youtube


На даний момент 17 гостей на сайті
Статистика

info

foot1

foot2

foot3

Наша адреса:
74300, м. Берислав,Херсонська область, вул.1 Травня, 173
тел./факс: 8(05546) 7-48-80; 7-57-06–приймальна; 7-54-69; 7-53-77–черговий, e-mail: medicbhs@ukr.net

Яндекс цитирования