Комунальний заклад

  Бериславський медичний коледж

  Херсонської обласної ради

       

  ВІВАТ, СТУДЕНСТВО!

  28 вересня у Бериславському медичному коледжі відбулося свято «Віват, студентство!» з нагоди відзначення 55 річниці з дня заснування навчального закладу, на якому були присутні поважні гості: Ева Пувачевська, віце-канцлер Академії гуманітарних наук і економіки (місто Лодзь Республіка Польща), спеціаліст відділу по роботі з іноземними студентами Катерина Циркіна та координатор проекту співпраці Роберт Торбус.

  Володимир Петрович Кучер, виконуючий обов’язки директора коледжу, звернувся до присутніх з вітальним словом, зазначивши, що Україна відвела юній інтелектуальній еліті одне з найвідповідальніших місць у процесі творення і розбудови власної держави. Це не є випадковістю, адже новизна, неформальність, незаангажованість думки молодих неодмінно веде до прогресу. Наші успіхи та здобутки на рівні держави у навчанні, спорті, громадських справах тому важливий доказ. Студенти Бериславського медичного коледжу – світла надія Херсонщини, важливий чинник соціально-економічного розвитку та духовного збагачення. А також Володимир Петрович анонсував підписання угоди про міжнарожне співробітництво Бериславського медичного коледжу та Академії гуманітарних наук і економіки у найближчий час.

  Тож напередодні Дня працівника освіти за високі досягнення в навчанні, за активну участь в науковому та творчому житті вишу було відзначено найкращих студентів та учнів ліцею, а саме: Марчук Катерину Василівну, Коваленко Лілію Володимирівну, Літвінову Марину Олександрівну, Хотинську Олесю Валеріївну, Бойко Аліну Миколаївну, Кіцан Аліну Олегівну,  Войтович Тетяну Володимирівну, Григорківа Івана Віталійовича,  Стрельцова  Олександра Ігоровича, Носкова Івана Володимировича, Мойсеєва Євгенія Михайловича, Козаченко Анастасію Сергіївну, Шкуропат Ольгу Олександрівну, Солоху Максима Віталійовича, Бумбу Кароліну Василівну, Нікіфорова Дениса Вікторовича, Кулішенко Вікторію Віталіївну, Мельникова Валерія Андрійовича, Декалюк Аліну Вадимівну, Хоміч Наталію Сергіївну, Хоміч Дар’ю Сергіївну, Калюжну Яну Анатоліївну, Склейнову Карину Олексіївну, Марчук Дарину Василівну, Худолій Анастасію Олексіївну, Ведмідську Наталію Вадимівну, Моцьо Анастасію Романівну, Верестун Тетяну Павлівну, Гуртового Олега Валерійовича, Коршак Дар’ю, Рудак Юлію, Федоренко Дар’ю, Єльцову Анастасію.

  Саме студенти Бериславського медичного коледжу – світла надія нашого краю, важливий чинник його соціально-економічного розвитку та духовного збагачення.  foot1

  foot2

  foot3

  Наша адреса
  74300, м. Берислав, Херсонська область,  вул.1 Травня, 173
  тел./факс:  8 (05546) 7- 48- 80;  7- 57- 06 – приймальна; 7- 54 - 69;  7- 53 - 77 – черговий,
  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  © 2019 Бериславський медичний коледж