Комунальний заклад

  Бериславський медичний коледж

  Херсонської обласної ради

       

  ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДЕНЬ МОВ

  Європейський день мов вважається традиційним святом у Європі з 2001 року. Він відзначається 26 вересня для підтримки розвитку мов і їх розмаїття. Стандартом для сучасної людини  вважається володіння, як мінімум, двома іноземними мовами. Тому це свято закликає до викладання та вивчення іноземних мов, оскільки це шлях до взаєморозуміння між народами та державами. Вчені досі не можуть  відповісти на питання, чому вивчення іноземних мов одним людям дається дуже легко, а інші безрезультатно намагаються вивчити хоча б рідну мову. Багато хто вважає, що до цього повинна бути генетична схильність і навіть талант. Мода на володіння іноземними мовами не проходить ніколи. Ще в 18 столітті вважалося дуже модним використовувати в мові іноземні слова. Серед європейських мов найбільш поширеними сьогодні є португальська, іспанська, французька та англійська. Українську мову визнали третьою найкрасивішою мовою в світі за такими критеріями як: фонетика, лексика, фразеологія після французької та перської на мовному конкурсі в Парижі ще в 1934 році Європейський день мов повноправно можуть святкувати носії будь-якої мови європейської держави.

  У рамках святкування  Європейського дня мов в Бериславському медичному коледжі для студентів I курсу було проведено ряд заходів, метою яких було  пояснення необхідності вивчення іноземних мов, зокрема англійської. Першокурсники  мали можливість переглянути навчальні відео англійською мовою, а найбільш активні стали учасниками конкурсу знавців англійської мови «English Challenge», перемогу в якому здобули: І місце – Нетяга Яна (115 група), ІІ місце – Бунчук Андрій ( 114 група), ІІІ місце – Домбровська Аліна ( 115 група).

  Цей день також став початком роботи гуртка з англійської мови «English Club», головною метою якого є  покращення знань студентів і мотивація їх до саморозвитку та самовдосконалення. Учасники гурткової роботи отримали пам’ятки-поради щодо вдосконалення знань з іноземної мови. А саме:

  • Для початку вам слід зробити колаж на стіні за допомогою англійських слів, пов'язаних з культурою країни, мову якої ви хочете вивчити. Наприклад, вивчаючи англійську, ви можете повісити на стіну зображення прапора Великої Британії. Це важке завдання. Почніть викладати прапор з тих слів, які вже вивчили, й поступово додавайте нові.
  • Скористайтесь Інтернетом. Зараз у мережі дуже багато сайтів з вивчення англійської мови. Уроки в мережі, як правило, відрізняються відаудиторних  занять з англійської мови, що, безсумнівно, дасть свої результати.
  • Поставте собі мету. Визначте, для чого вам потрібна мова. Нехай ця мета стане для вас додатковою мотивацією. Поділить основне завдання на кілька маленьких для їх швидкого вивчення.

  • Спробуйте оточити себе іноземною мовою. Для початку поміняйте мову меню телефону з української на англійську. А потім спробуйте писати друзям смс англійською, читати новини, слухати музику тощо.

  • Любите спілкуватись? Тоді заведіть друга для листування. Щоденні листи англійською будуть покращувати вашу мову й комунікативні навичкЯкщо ваша англійська ще недостатньо хороша, щоб спілкуватися з іноземцем, то долучіть до цього свого старого друга. Йому теж не завадить покращити англійську. Тим більше, дуже весело йти по вулиці та базікати, як іноземці.

  • Якщо ви все ж соромитесь, хоча й даремно, спробуйте думати англійською. Спочатку буде складно, але потім ви звикнете.

  • Перегляд фільмів – дуже приємне заняття. То ж чому б не поєднати приємне з корисним? Дивіться фільми англійською! Якщо важко, включайте субтитри.

  • Не варто забувати і книги. У вас є унікальна можливість познайомитися з шедеврами світової літератури оригінальною мовою. Але це більше підходить для середнього та просунутого рівня володіння мовою, для початкового рівня існують адаптовані книги.

  • Чи ведете ви особистий щоденник? Якщо ні, то тепер вам варто його завести. Так, і писати вам доведеться англійською. Почніть із 2-3 речень, а потім можна й цілі твори писати.

  • Напевно, у вас є свої кумири. Прочитайте їх біографії, подивіться інтерв'ю з ними. І про них більше дізнаєтесь, і англійську потренуєте.

  • Співайте пісні! Шукайте тексти своїх улюблених пісень, їх переклади й підспівуйте.

  • Головне - регулярність. Кожного дня робіть кроки до свого успіху в розумінні англійської мови.

  • Атакуйте англійську мову з усіх боків: слухайте аудіо, дивіться відео, розмовляйте та пишіть.

  • Розслабтесь. Не турбуйтеся про те, що ви щось не розумієте, не можете сказати. Дуже важливо завжди залишатись у доброму гуморі. Будьте позитивними!

  Викладач англійської мови О.М. Запорожець

  foot1

  foot2

  foot3

  Наша адреса
  74300, м. Берислав, Херсонська область,  вул.1 Травня, 173
  тел./факс:  8 (05546) 7- 48- 80;  7- 57- 06 – приймальна; 7- 54 - 69;  7- 53 - 77 – черговий,
  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  © 2019 Бериславський медичний коледж