Година спілкування до Дня фармацевтичного працівника

Якщо людина не знає, до якого порту вона пливе,

жоден вітер не буде їй попутним.

Сенека

Нелегко обрати фах. Сьогодні налічується близько чотирьох тисяч різноманітних професій. А треба обрати ту, яка приносила б задоволення від праці і користь людям. Саме такою є професія фармацевта, яку цьогоріч обрало 30 студентів коледжу.

Фармація – одна з найдавніших сфер людської діяльності, яка зародилася на зорі цивілізації для забезпечення найважливішої потреби людини бути здоровою. В усі часи ця професія була місією милосердя і співчуття до ближнього.

Напередодні Дня фармацевтичного працівника, який  в Україні з 1999 року відзначається в третю суботу вересня, для студентів І курсу спеціальності «Фармація» було проведено годину спілкування на тему           «Професія зблизька: фармацевт».

Куратор групи Запорожець Олена Миколаївна ознайомила  присутніх  з історією фармацевтичної справи в світі  та Україні. Студенти здійснили віртуальну подорож до одного з фармацевтичних підприємств  і побачили процес виготовлення різних  форм  лікарських    препаратів.

Зміст години спілкування сприяв розширенню знань студентів про обрану професію та став стартом для формування в них професійної компетентності.


О.М.Запорожець, куратор 115 академічної групи

Форум


Ми в Facebook


Наш канал в Youtube


На даний момент 23 гостей на сайті

foot1

foot2

foot3

Наша адреса:
74300, м. Берислав,Херсонська область, вул.1 Травня, 173
тел./факс: 8(05546) 7-48-80; 7-57-06–приймальна; 7-54-69; 7-53-77–черговий, e-mail: medicbhs@ukr.net