Комунальний заклад

  Бериславський медичний коледж

  Херсонської обласної ради

       

  Година спілкування до Дня фармацевтичного працівника

  Якщо людина не знає, до якого порту вона пливе,

  жоден вітер не буде їй попутним.

  Сенека

  Нелегко обрати фах. Сьогодні налічується близько чотирьох тисяч різноманітних професій. А треба обрати ту, яка приносила б задоволення від праці і користь людям. Саме такою є професія фармацевта, яку цьогоріч обрало 30 студентів коледжу.

  Фармація – одна з найдавніших сфер людської діяльності, яка зародилася на зорі цивілізації для забезпечення найважливішої потреби людини бути здоровою. В усі часи ця професія була місією милосердя і співчуття до ближнього.

  Напередодні Дня фармацевтичного працівника, який  в Україні з 1999 року відзначається в третю суботу вересня, для студентів І курсу спеціальності «Фармація» було проведено годину спілкування на тему           «Професія зблизька: фармацевт».

  Куратор групи Запорожець Олена Миколаївна ознайомила  присутніх  з історією фармацевтичної справи в світі  та Україні. Студенти здійснили віртуальну подорож до одного з фармацевтичних підприємств  і побачили процес виготовлення різних  форм  лікарських    препаратів.

  Зміст години спілкування сприяв розширенню знань студентів про обрану професію та став стартом для формування в них професійної компетентності.


  О.М.Запорожець, куратор 115 академічної групи

  foot1

  foot2

  foot3

  Наша адреса
  74300, м. Берислав, Херсонська область,  вул.1 Травня, 173
  тел./факс:  8 (05546) 7- 48- 80;  7- 57- 06 – приймальна; 7- 54 - 69;  7- 53 - 77 – черговий,
  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  © 2019 Бериславський медичний коледж