Архів подій

НАБІР НА СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ В ДЕРЖАВНУ ПРИКОРДОННУ СЛУЖБУ УКРАЇНИ!

 

 

22 листопада в Бериславський медичний коледж завітав представник Державної прикордонної служби України, який провів профорієнтаційну роботу щодо майбутнього вибору професії.


 23 листопада у Бериславському медичному коледжі  пройшов  День регіону. Колеги з Херсонського базового медичного коледжу та Генічеського медичного училища завітали до музею коледжу. У ході екскурсії студенти ознайомили всі присутніх з 55-річною славною історією розвитку, становленням сучасного  медичного навчального закладу – Бериславського медичного коледжу.
Цікаво і змістовно пройшла практична конференція на тему «Хоспісна та паліативна допомога. Стан. Проблеми. Перспективи». Викладач  Херсонського базового медичного коледжу  Борискін Сергій Вікторович  ознайомив усіх присутніх з  системою роботи волонтерського загону, формами роботи зі студентами з напрямків волонтерського руху у навчальному закладі.

Детальніше...

Мітинг-реквієм з нагоди Дня пам'яті жертв Голодомору 1932 - 1933 років
”Україна пам’ятає!"


 24 листопада відбулася лінійка-реквієм, присвячена Дню пам’яті жертв трагічної події в історії України.
Під час проведення лінійки студенти зачитали історичні факти про жертви Голодомору, декламували поезії, вшанували пам′ять загиблих хвилиною мовчання та запалили свічки на знак незгасимої віри в силу духу українського народу.

Детальніше...

Сьогодні таке захворювання, як СНІД, відомо в кожному куточку земної кулі. Його справедливо називають великомасштабною епідемією, чумою 20-го і 21-го століть, яка реально загрожує людству.
Щороку 1 грудня весь світ відзначає день боротьби зі СНІДом. Це не просто чергова значуща дата в календарі, а день скорботи за мільйонами померлих від цієї невиліковної хвороби. Всім відомі шляхи передачі цієї хвороби, але найважливіше знати якими методами можна уберегтися від зараження.
  5 грудня у Бериславському медичному коледжі медичним представником мультинаціональної корпорації Reckitt Benckiser Олександром Калеухом була проведена практична конференція до Дня боротьби зі СНІДом.
В ході якої була розглянута історія виникнення цієї хвороби та представлена сумна статистика 2016 року по захворюваності українців, яка складає 60% зараження статевим шляхом. Студентів ознайомили з використанням різних видів контрацептивів та правильністю підбору в конкретних випадках.

Детальніше...

14 листопада - День боротьби з діабетом

Міжнародний день боротьби з діабетом – це день, який слугує нагадуванням людству про те, що поширюваність цього захворювання нестримно зростає. Тому студенти закладу під керівництвом заступника директора з навчальної роботи Запорожця Р.М. та викладачів коледжу Азарової Л.І., Литвинової А.Е. не стали осторонь даного питання і цього дня провели акцію «Діабету – стоп», метою якої стало підвищення обізнаності населення про діабет, студенти провели роз’яснювальну роботу серед населення Бериславського району щодо симптоматики та профілактики даного захворювання.


Більше статтей...
Форум


Ми в Facebook


TwitterНаш канал в Youtube


На даний момент 11 гостей на сайті
Статистика

info

foot1

foot2

foot3

Наша адреса:
74300, м. Берислав,Херсонська область, вул.1 Травня, 173
тел./факс: 8(05546) 7-48-80; 7-57-06–приймальна; 7-54-69; 7-53-77–черговий, e-mail: medicbhs@ukr.net

Яндекс цитирования